Přejít na obsah

Plzeňský DC HUB


Návštěvník dj.kure

Stahujete hodně dat ?  

17 hlasů

  1. 1. Stahujete hodně dat ?

    • Ano
      9
    • Bohužel ano
      4
    • Ne
      4

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník dj.kure

Tak dnes jsem spustil Plzeňský DC HUB ... adresa je

pilsenhub.no-ip.org

pilshub.no-ip.org

pilsdc.no-ip.org (všechny fungujou)

 

Ocením každého na HUBíku ... Administrátory fóra prosím o návštěvu, popřípadě aby mi napsali na dj.kure@volny.cz .. abych jim mohl přidělit klíče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Omlouvám se že je HUB mimo provoz, popřípadě pište na 291-264-744 -

vzhledem k tomu, že po 7 dnech spuštěného PC se nikdo nepřipojil jsem dočasně jeho FUNKCI zastavil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

ještě mám jeden dotaz:

kdybych dal ten HUB na hosting (dedikovanej)

bude se Plzeňákům započítávat Limit ? :? ... s tim hostingem by problém nebyl, jen nevim, jestli to má smysl nebo ne ... předem díky za odpovědi :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak muzes videt v Mape site, tak Plzen je momentalne rozdelena (poctem routru) na 2 casti, takze tem co budou na jednom spolecnem routru se data pocitat nebudou, ale jak budou na odlisnych routrech (data pujdou pres router - poznas podle Traceroutu) tak se data pocitat budou.

 

Ono to s tema hubama na karnevalu neni moc slavny, jak uz jsem drive rikal, mnohem lepsi by bylo, kdyby vsichni chodily na jeden spolecny hub, kde by bylo videt kdo je na jakem segmentu site (routru) tak jako to ma "Bobrův DC hub" a pote si podle toho vybrat cloveka od ktereho budes tahat - pokud nechces aby se ti pocitaly data do limitu.

Skatulkovat huby podle mest totiz nema moc smysl, protoze je uplne jedno kde je hub fyzicky umisten, dulezite je kdo od koho taha a take ze tam muzou byt vsichni aktiv i s neverejnou IP adresou.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

tomus: dik za tip na bobruv hub, to info v description je dobrej napad, nicmene lidi je tam strasne malo a kdyz uz je nahodou nekdo na stejnym routeru, sdili piiiiiiiiiiiiiip, proste o nicem, ale jinak g00d idea 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi o tyhle karneval huby neni moc zajem, lidi radeji jdou na hub kde je velke mnozstvi uzivatelu a tim padem i vetsi pravdepodobnost neco ztahnout.

Jedina vyhoda karneval hubu je moznsot byt aktiv i s neverejnou IP a to nepocotani dat, ale jak se zda moc lidi to nelaka.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...