Přejít na obsah

Problém s připojením


Návštěvník Acebane

Doporučené příspěvky

No tak jsem našla nastavení - šifrování je AES+TKIP a ověření WPA/ WPA 2.

V těch šifrováních se vůbec nevyznám, takže můžete mě nějak navést, co je dobře, co je špatně? Moc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak z toho teda nejsem moudrá. "Jestli WPA2 - tak pohoda?" - tak proč to nejde v pohodě? a "ostatní se dají snadno překonat" - jak se dají překonat? a proč? - já jsem laik a fakt se v tom nevyznám, tak prosím o vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nastavení je tak, jak ho donesl technik z UPC - nic jsem neměnila. Takže WPA2 je tam už přednastavené od dodavatele. No jo - ale kde je tedy chyba, že se mobil nechytá? když všude jinde to jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že ano - vždyť jsem to psala už ve svém prvním příspěvku - že na tu samou wifi síť připojím bez problémů počítač, ale mobil ne - a používám stejná označení - jak síť, tak heslo. Určitě se v tomhle nepletu. Schválně jsem to chtěla otestovat, tak jsem odpojila počítač od kabelů a přihlásila jsem se na tu wifi síť z mého modemu - tam to funguje, na mobilu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...