Přejít na obsah

Vodafone blokuje porty (VOIP - SIP - port 5060)?


Návštěvník mirage7

Doporučené příspěvky

OK, já už ten 4300 stejně nemám, přešel jsem na Archer C7. A na starém FW jsem jel proto, že se mně po aktualizaci nechtělo znovu přepisovat přiřazení vnitřních IP dle MAC, protože u jedné aktualizace byla poznámka "(1)The router will reset after upgrading this firmware. (2)The configure file of old firmware cannot be used in this firmware.", což by znamenalo opětovné nastavení za dlouhých zimních večerů :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirage7

To Evzen: nepresels napr. nekdy v tom zari na tarif, ktery obsahuje i telefon (zatimco predtim jsi telefon nemel)?

Ja prave pouzivam stejny tarif internet UPC a VOIP Fayn, stejny HW poslednich nekolik let.. u vseho stejne nastaveni. 

Ted jsem otestoval funkcnost dalsiho portu - 5223 a taky zablokovany. Takze jdu resit s podporou Vodafone (od nich nemam zadnou reakci, ze by meli duvod mi ty porty blokovat).

Diky vsem za reakce.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirage7

Po konzultacich s technickou podporou jsem udelal tovarni nastaveni modemu Technicolor, domaci sit znovu nastavil a porty opet funguji.
Predpokladam, ze vyhledove stejne budu muset nucene prejit na Compal a s nim snad do budoucna podobne problemy nebudou.

Diky vsem za pomoc 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...