Přejít na obsah

Kralupy


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník mifr

Nezajímal a nebo neřešil někdo náhodou situaci kolem zájmu o připojení v lokalitě, kde možnost připojení na služby UPC není, ale je tam koncentrace nemalého množství zájemců? Jedná se o Kralupy a nové bytové domy tam vedle Lutovníku. Je vůbec reálná šance UPC k připojení "dokopat"? :? Díky za reakce a názory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tak koukám, že sežráním Karnevalu UPC neupadla jenom kvalita služeb, ale i našeho fóra, hm
To je dotaz spis na UPC, zkus jim napsat.

 

Domnívám se, že mifr měl na mysli to, že upadla kvalita tohoto diskuzního fóra. Protože se jedná o fórum neoficiální, tak nevím, co by mu na to UPC mělo odepsat, když jej neprovozuje.

Ale taky by mne zajímalo, v čem konkrétně podle mifra, kvalita fóra upadla? :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majty
Tak koukám, že sežráním Karnevalu UPC neupadla jenom kvalita služeb, ale i našeho fóra, hm
To je dotaz spis na UPC, zkus jim napsat.

 

Domnívám se, že mifr měl na mysli to, že upadla kvalita tohoto diskuzního fóra. Protože se jedná o fórum neoficiální, tak nevím, co by mu na to UPC mělo odepsat, když jej neprovozuje.

Ale taky by mne zajímalo, v čem konkrétně podle mifra, kvalita fóra upadla? :shock:

 

mozna to ze mu nikdo neodpovedel ? :wink:

 

a mimochodem nema nekdo problemy s internetem v Kralupech ? uz od soboty (3.11) mi "nefunguje" rychlost tak 20kbps, stranky nenabihaj .. nic nefunguje, kdyz modem resetuju tak nabehne ale zda se mi ze to trva dyl nez driv. takze net nepouzitelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Přesně tak a majty na to kápnul ;) a mifr to myslel přesně tak, jak napsal...že nikdo neodpověděl. Nebudu dál ale tady šířit jak se ani pro ostatní zdá offtopic a jen řeknu, že již kontakt na odd. výstavby sítě máme, ale asi se ještě nikdo nevyjádřil. Tečka. Ani se majty s tou kvalitou nedivím a to máme proti tarifu Karnavalu za to ušetření "pár stovek". Nízká cena = nízká kvalita a v tomto případě to platí jednoznačně :roll::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...