Přejít na obsah

Kralupy


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

..celej vcerejsek a pul dneska offline. Nakonec jsem musel zase po dlouhejch mesicich rozskripat telefonni modem, abych si alespon stahnul postu.. Ted uz snad zase vpoho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

Mame v rodine tady v kralupech 3 pripojeni od karnevalu.

Na jednom co vim tak zadny problemy.

U druhyho sem byl ve ctvrtek vecer protoze jim "nesel pocitac" a nenapadlo je ze nejde net, stacilo resetnout modem a rozjelo se to.

Treti si reset modem vcera sam a taky to nabehlo :roll:

Je to po docela dlouhy dobe kdy to jelo bez problemu 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hrdě se hlásim taky ke Kralupské sekci Karnevalu.... tajně doufám, že vemou potaz změny v ADSL tarifech a taky nás něčím příjemně překvapí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník Tyrese

hele sem asi debil...ale delaj si nsad ze me srandu nebo nevim....net uz mam dlouho..od samich zacatku karnevalu a ted se divam na stranky UPC a v seznamu Kralupy nejsou..nebo sem slepej?...prdele jako Kosmonosy a jiny tam sou a Kralupy ne?...nechapu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tyrese

no vidim a nadsenej moc nejsem...vypadky sice nemam,ale ta rychlost my nevyhovuje..prijde mi to cely takovy zpomaleny..rychlost sem si meril a neodpovida to tomu co platim..sice mi ted prisel ucet ze mam zaplatit 500kc ale rad bych si obednal vyssi rychlost,ale k nim je umeni se dovolat..asi tam budu muset zaject osobne nebo uz fakt ztratim nervy :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Čus kolego kralupáku, já jedu na Light, a jsem spokojený... občas jim sice vypadne DHCP, ale jinak žádné problémy nepozoruji (tahám až 650 kB/s, špičkově i více, upload jede taky rozumě cca do 60 kB/s), pingy taktéž dobré. Neaktuálnost webu nějak neřeším (zrovna od nich nic nepotřebuji). Přechod byl bezproblémový, platby jsou OK.

Lokalita Lobeč ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...