Přejít na obsah

vrátila se nabídka Komplet


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Tak jsem zkusil zavolat na klientské centrum ohledně té nabídky Komplet 240+ evidentně po několikaminutovém rozhovoru ta paní vůbec nevěděla co po ní chci takže až nakonec si všimla, že ano tuto nabídku mají, ale ona to prý nemůže se mnou vyřešit tak to předala někam dál a prý mě budou kontaktovat.... nechápu proč to nemůže řešit operátorka centra, když ta nabídka je jasně nadefinovaná... takže uvidím jestli se mi vůbec někdo ozve....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník chikula

I já jsem dneska volal že chci tuto nabídku a přesně jak se tady píše - o nabídce nikdo nevěděl, prý si to zjistí a zavolá. Pak volala, že mi Kombi komplet 240+ dají, jen musí vyměnit modem a ještě se ozve. Ozvala se tedy za půl hodiny opět - a tentokrát s tím, že technicky není možné tuto nabídku v tuto chvíli aktivovat, že mě budou kontaktovat. Bordel, neschopnost....tak budu čekat, nic jiného mi (nám) nezbývá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Ano přesně tak ta nabídka tam není tak tohle je výborný přístup UPC k zákazníkovi když jsem se tam ráno díval tak tam byla... když jsem volal na kontaktní linku tak slečna ho měla u sebe akorát sdělila, že to se mnou nemůže vyřídit, že to předá a obratem se mi někdo telefonicky ozve (samozřejmě nikdo nevolal), včera se to tady tuším povedlo za tu cenu někomu vyřídit.... Takže bravo UPC je tak dál si zahrávejte s klienty!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Jaký omylem ???? Já předpokládám, že když seriozní firma něco zveřejní a třeba omylem tak alespoň vyřídí ty zákazníky, kteří tam volají, předají to někam a nikdo je jako ani nekontaktuje ???? To se na mě nezlob, ale to se nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...