Přejít na obsah

Vlastní wifi?


Návštěvník cajky

Doporučené příspěvky

Návštěvník cajky

Ahoj, moje přítelkyně má doma klasický Wi-Fi modem ED3.0 v pronájmu. Brrzy se sestěhujeme dohromady a já mám doma toto http://www.alza.cz/msi-rg60se-wifi-router-d75920.htm

Samozřejmě bych rád zrušil zbytečný její poplatek za pronájem toto wifi modemu a nahradil ho moji wifi routerem, pokud stále funguje. Zajímá mě, jestli by to znamenalo, že by doma přibyla jedna krabička? Hádám, že ano. V takovém případě, šlo by koupit něco, abych nemusel mít krabičky dvě, ale jen jednu?

Nerad bych kupoval to jejich předražený zařízení za 2000,-

Za rady a názory děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky

Proto jsem odpověděl tak, jak jsem odpověděl, pokud se ti to nelíbí, svůj sarkasmus si schovej pro někoho jiného. Já slušně odpověděl, pokud nemáš nějakou radu, svoje pubertální projevy směřuj někde jinde, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky

Ano myslel :) bral jsem to tak, když jsem se podíval na netu po jiných zařízeních, tak za polovinu seženu bez problémů jiný. Mít 400Mb/s mi přijde zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha :shock: tak to ses asi díval na obyčejný routery, jenomže v týhle pixle je navíc i modem... když nějakej relativně přijatelnej router stojí kolem tisícovky a obyčejnej modem (dejme tomu) taky kolem tisícovky, tak cena dva tisíce je snad adekvátní... a těch 400 Mb/s je tam kvůli navyšování rychlosti, přece bys v budoucnu nechtěl platit za výměnu zařízení třeba 700, jako tomu bylo kdysi...

jinak tohle je ti samozřejmě na nic... jestli nemáš 10Mb/s tarif, platíš za daleko větší rychlost, než na kterou ti ji tenhle veterán omezuje...

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky

Podle tebe se vyplatí koupit ten přístroj? Nechám si poradit od zkušenějších samozřejmě, já vím prd ;)

 

V případě, že bych jej koupil, nechají ten, který už doma je nebo dostanu nový? Jelikož když zaplatím plnou cenu, rád bych nový přístroj, ne používaný, byť mnou(přítelkyní).

 

Jinak já mám od UPC 10Mb/s :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...