Přejít na obsah

Amaterizmus UPC nema hranic!!!


Návštěvník upcman

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Dobrý den, Pavle. Můžete nás kontaktovat například přímou zprávou přes náš Facebook https://www.facebook.com/UPCCeskarepublika ? Pošlete mi číslo Vaší smlouvy a já prověřím, proč Vás kolegové nekontaktovali. Chápu, že je nepříjemné být bez televizního signálu kvůli rozbitému zařízení. Děkuji, David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Shodou okolnosti jsem dnes s UPC CZ resil podobny problem,

8.12. 2015 jsem postou na UPC vracel set top box, dnes 18.12. prisla upominka ze STB stale neni vracen, at ho co nejrychleji vratim, jinak budu platit 5000 pokutu, atd...

Tak volam na UPC a tam me pani na infolince sdelila ze trva zhruba 3 tydny nez je vracene zarizeni zaevidovano jako navracene. :scratch:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

tak to máš dobré u mě jim to trvalo rok a pak když jsem jim oskenoval papír z pošty tak mi napsaly že to není ještě tři týdny že se musí počkat

má odpověd byla že už mají zařizení více než rok vrácené zpět jestly si ze mě dělají srandu ...celý den nic a večer omluvný email že to prověří od jiné operátorky než s kterou jsem předtím komunikoval

poté jim trvalo mesíc než se ozval teleofonicky někdo ze společnosti lika z nymburku že jim volalo UPC a zařízení se našlo ..akorád že místo toho aby to vyřešily mezi sebou dělaly to přeze mne ..skončilo to bez potvrzení a následne neomlouvy od UPC že byla chyba u nich

ono to funguje tak že se musíš sám starat a zajímat zda to mají vrácené a nově dělají prasárnu že potvrzení vrácení zařízení ti dojde pouze smskou na displey bez možnosti uložení

na výzvu at to pošlou písemně poštou nereagují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...