Přejít na obsah

Amaterizmus UPC nema hranic!!!


Návštěvník upcman

Doporučené příspěvky

Návštěvník frelo
A mame to bez Wimbledonu.Dozrel cas poobzerat sa po druhom providerovi,na trhu ich je habadej.UPC ako jediny neumoznuje sledovat svojim klientom tento sviatok tenisu.Hanba!!! :thumbdown:

 

Nieco mi uslo?UPC SK zaradilo do svojho programingu Novu sport?Alebo češi anektovali Bratislavu a Nova sport uz vysiela? :lol:

 

Spíš by to chtělo sedativa :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník ritchi

:D Jedna z mnohých "konstruktivnych debat" s pracovníkom upc cez fb :D

 

Klient:dobry den.od 1.augusta malo byt HBO v horizon go.smozrejme,ze nie je.ved upc.v prehliadaci Edge vo Windows 10 nejde horizon go prehrat.mienite s tym nieco robit a poslat uz silverlight do vecnych lovist?ale ved upc,preco sa ponahlat.dik

 

upc:Zdravim Rysho,

uz pracujeme na zaradeni HBO a Cinemaxov do Horizonu, ak sa vsetko podari spravne, tento tyzden by malo byt uz funkcne. :D Stav Horizon Go na Windows 10 este preverim a dam vediet. Matus

 

Klient:v pripade upc je na mieste otazka.a pojde vsetko spravne?este jedna vec.novasport.tato stanica bola standartne zaradena do programovej ponuky dlhe roky.potom ste ju vyhodili aby ste ju nasledne pri kampani a oblbnuti novych klientov opatovne zaradili do pr. ponuky.po case ste ju vypli následkom coho mnoho mojich známych od vas odislo.pokial by som od vas nemal 3 krat CA modul uz davno by mala zo mna osoh konkurencia.ale aj tak vazne uvazujem nevyuzivat vase sluzby.bude tato stanica niekedy k dispozicii?kazdy normal operator ju v ponuke ma

 

upc:Chapem, ze Vam chyba Nova Sport, no situacia s Nova Sportom je stale nezmenena, v pripade ze sa opatovne zaradime do programovej ponuky, Vam dame vediet. aj tu na FB.Matus

 

Klient:date vediet :D stale dookola ako verklik tocite to iste.koncim viazanost,koncim s upc,tym si budte isty.dalsia vec,premier league.proste antizakaznicka orientovana spolocnost.tymi dlhymi rokmi na trhu by ste sa mali formovat k lepsiemu,zvysovat kvalitu a nie ju deformovat

 

upc:Kvalitu rozsirujeme :D ponukame momentalne jedno z najrychlejsich pripojeni internetu na Slovensku v rychlosti 400 Mb/s. Zaroven cez nasu siet je mozne vyuzivat 157digitalnych stanic s toho 26 v HD alebo aj realizovat neobmedzene volania. (smile) Ale chapem, vzdy je co zlepsovat, verim ze v buducnosti budeme mat aj Nova sport, aby ste mali moznost sledovat priame prenosy s PL. Matus

 

Klient:400 mb :D naco by mi to bolo.malo kto vyuzije uz len 100mb.len cena sa navysi.mne uplne staci 50mb.157 dig stanic,z toho pozeratelnych nanajvys 20-30.dalsi,s prepacenim,oblb a marketingovy tah.znizte mi cenu o 50 perc a uplne mi staci tych 30 stanic,ktore si ja vyberiem.fantasmagoria samozrejme.mate prehlad pozeram :D premier league ja na digi.novasport sport vysiela moto gp

 

upc:Mam spatnu info ohladom Windows 10ny, Edge zial nepouziva podporovane pluginy(ide o ten silverlight, ako ste pisali), cize moznost sledovania je cez IE, alebo Firefox. Matus

 

Klient:ide to aj v chrome.ale nepytal som sa na ktorom prehliadaci to ide,to viem.pytal som sa ci mienite zmenit prehravac s podporou silverlight na iny.

 

upc:Nie, zmena prehravacu so silverlightom sa aktualne neplanuje.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Pokud nějakej zákazník píše takový kktiny typu Premier League, na což UPC nemá žádnej vliv, protože sama žádnou stanici neprovozuje (tedy vyjma UPC Express) a ještě napíše, že odejde díky absenci Nova Sport, tak se ani nedivím, že pracovník klientskýho centra začne raději psát o netu, protože je mu jasný, že klient není zrovna duševně ve formě a debata na téma TV nemá vůbec smysl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Je to len jedna z mnohých veci,ktore nevie upc zabezpecit pridanim stanice s PL a zaroven najziadanejsia u sportovych fanusikov,ktorych nie je malo.Kamarat,tvoj dusevny stav hadam udrzis na tej spravnej hladine po poziti prozaku,dilino

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Bože, tak skonči, když ti to tak vadí.

 

Neexistuje nikdo, kdo by splnil všechna přání - první nabídne nízkou rychlost, druhý nenabízí kanály, třetí je příliš drahý,... Hold, když ti to u UPC tak vadí, tak proč jsi dávno neskončil? Myslíš, že je tady těma kecma vytrolíš? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to len jedna z mnohých veci,ktore nevie upc zabezpecit pridanim stanice s PL a zaroven najziadanejsia u sportovych fanusikov,ktorych nie je malo.Kamarat,tvoj dusevny stav hadam udrzis na tej spravnej hladine po poziti prozaku,dilino

 

Bohužel v ČR ani na Slovensku nemůže vysílat další stanice s PL. Výhradní práva vlastní Slovak telekom a O2. Takže tam ti nikdo jiný než oni nevyhoví

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Je to len jedna z mnohých veci,ktore nevie upc zabezpecit pridanim stanice s PL a zaroven najziadanejsia u sportovych fanusikov,ktorych nie je malo.Kamarat,tvoj dusevny stav hadam udrzis na tej spravnej hladine po poziti prozaku,dilino

Kdo ti je na ty tvý vymakovaný narcistický čutálisty zvědavej? Nikdo. Podívej se na sledovanost kanálů, který PL vysílají. Nula, nula, kulový. Akorát pár pivních strejců, kteří bez PL nemůžou bejt, je všude slyšet, protože jsou zřejmě z fotbalu zvyklý všude hulákat. Tento brak ať si klidně nechá O2 jako exkluzivitu a ty můžeš od UPC odejít k nim, nic ti v tom nebrání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Kdo ti je na ty tvý vymakovaný narcistický čutálisty zvědavej? Nikdo.

 

Ty si pre mna jeden nepodstatny pepa,tak ako bol pre mna jeden kvazi disident,rengavy,uslintany opilec pisuci dusevne chore divadelne hry pod vplyvom blizsie nespicifikovanych latok a urcite nie som zvedavy na tvoje nic nehovoriace zvasty.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...