Přejít na obsah

Výměna Set top boxu


BimboCZ

Doporučené příspěvky

Asi my odchází set top box CV-5000 CINX iL .Při prohlížení EPG "vytuhne" a pomůže jen manuálně vypnout v lepším případě nebo vytáhnout ze zásuvky . Dělat to pětkrát denně je hrozný . Tuším že případná výměna ze strany UPC by byla už za KAON u kterého je pronájem za 70Kč/m . Teď platím za pronájem 49Kč/m .

Chci se zeptat ,jestli měl někdo obdobnou situaci a zda mu po výměně CV-5000 byl účtován vyšší pronájem za KAON? Myslím že pokud se jedná o reklamaci pronajatého zařízení ,tak by oprava či výměna neměla navýšit celkovou cenu odebíraných služeb ,ne?

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten problém s Handanem jsem měl minulý rok (tento STB používám pro druhou TV v bytě). Pokud nepožádáte o výměnu za nový typ, tedy Kaon, tak servisman k vám přijede s jiným Handanem (stejný model), samozřejmě že repasovaným. Ten vadný si od vás přebere a dá vám "nový" Handan.

Já měl původně ještě Handana od dob Karnevalu (jeden z prvních, neb jsem už tehdy přijímal HBO). Ten ještě měl síťovou šňůru odnímatelnou a vepředu měl znak Karnevalu. Dostal jsem repasovaný Handan 5000, který už měl síťovou šňůru napevno spojenou s přijímačem a vepředu už měl znak UPC.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Stejný problém s TXT mám taky na obou Handah STX,které mám v pronájmu.Už jsem kontaktoval i zákaznická servis a bylo mi řečeno že o problému ví.ale že neví kdy to spravý.Jen vás chci ujistit že problém výměnou STB nezmizí,protože to cca. týden dělají všechny STB handah.

Pokud jde o tu plánovanou výměnu za lepší STB tak Kaon,tak já jsem měl od ledna dva Kaony (70kč/měs pronájmy),a v dubnu jsem horko těžko vracel a požadoval zpět Handahy,protože s kaonama byly pořád problémy a donekonečna reklamaca a volání na technickou podporu.U nich zase nefungovalo EPG u HBO,a ostatních filmových kanálu a tak po 4 měsících ujištování ze strany UPC že problém už řeší Kaon.a že pošle nový Firmware,jsem toho měl dost a i když jsem přišel o HD programy tak jsem se rád vrátil k handahu,a i když už nebyl v nabídce tak mi ho dali.

Takže pokud chcete spolehlivý STB tak asi ten za 100kč/měs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Handan_5000 je opravdu spolehlivá mašinka. Alespoň ty první, ještě dodávané od Karnevalu. Mají i intuitivní zpracování oblíbených kanálů, velmi jednoduše a intuitivně si lze vše srovnat. Kaon, to je velký krok zpět (ty pro UPC_ČR jsou dělány na přání našeho UPC a je tam vidět, že hlavním přáním bylo srazit cenu co nejníže, a to i na úkor kvality).

Jenomže, Handan neumí HD, a Kaon ho umí. Takže na hlavní TV mám Kaona (držím si ještě toho z první serie dodávaných), a na vedlejší TV v děcáku si držím Handana. Na třetí TV v kuchyni nemám nic - tam běží analog

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

S tím se nedá než souhlasit,já jsem vyměnil oba Kony zpět za handahy,protože i když mám kompletní nabídku tak je pro mě daleko důležitější obsah než HD,a jak jste správně psal tak Kaon má složité funkce EPG nefunguje atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...