Přejít na obsah

Modem pro UPC 240Mbit


Návštěvník stix

Doporučené příspěvky

Návštěvník stix

Ale ted uz davaji jen technicolor. Pokud bych koupil cisco normalne v obchode a nebyl tam jejich firmware tak to asi vyjde nastejno jako kterejkoliv jinej modem/router co zvladne 240Mbit a co mit nemuzu. Skoda ze udelali takovej krok zpatky a kvalitni cisca uz nedavaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník stix

Spis by me ted zajimalo jestli tu ma nekdo za technicolorem vlastni router a mohl by udelat test s TTL. Myslim si ze to nic nevyresi ale treba by to router udrzel "na zivu". Jestli teda nekdo ma technicolor v rezimu only modem a za nim vlastni router tak bych ocenil pokus - pripojit se kamkoliv na ssh, nechat okno 1-2min neaktivni jestli se neukonci spojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zobin

EPC 3208 sice podle data sheetu rychlost 240mb da, ale upc to zrejme nedovoli. Ptal jsem se na to tenkrat na lince a rekli mi, ze do nej pusti max. 150 mbit. Proc mi nebyla operatorka schopna odpovedetet, v "papirech" ma pry u cisca 3208 jen do 150 mbitu. Proti technicoloru je ale svatej, jednou jsem ho resetoval cudlikem a od te doby je klid, pres ssh muzu byt nalogovany klidne cely den a spojeni nezdechne, o technicoloru se clovek nedoslechne nic dobreho. Doporucuju epc3208 koupit, i kdyz za nej clovek dneska da vic, nez stal tenkrat novy :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EPC 3208 sice podle data sheetu rychlost 240mb da, ale upc to zrejme nedovoli. Ptal jsem se na to tenkrat na lince a rekli mi, ze do nej pusti max. 150 mbit. Proc mi nebyla operatorka schopna odpovedetet, v "papirech" ma pry u cisca 3208 jen do 150 mbitu. Proti technicoloru je ale svatej, jednou jsem ho resetoval cudlikem a od te doby je klid, pres ssh muzu byt nalogovany klidne cely den a spojeni nezdechne, o technicoloru se clovek nedoslechne nic dobreho. Doporucuju epc3208 koupit, i kdyz za nej clovek dneska da vic, nez stal tenkrat novy :roll:

To je kravina :) operátorka si to spletla s ECP 3925 :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník WaVe_99

Jo, kravina. Ted jsem doma jeden koupeny aktivoval. Jede to normalne, zadne omezeni na 150mbit.

 

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...