Přejít na obsah

ČT4 Sport


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník gambrinus_63
Tak koukam ze v Brne je u CT4 (v Kompletu) nastavena najaka moc nizka uzroven zvuku oproti ostatnim tv kanalum, neslo by s tim neco udelat ?

 

Co v ostatnich mestech, mate stejny problem nebo je to u vas OK ?

V Plzni mám zvuk u CT4 krapet slabší než třeba u CT2. Už se nad tím ani nepozastavuji, je to pořád dokola. Jednou za čas si dám práci a přednastavím si na TV úroveň zvuku na jednotlivých kanálech zhruba na stejnou úroveň, ale za čtrnáct dní je to zase všechno jinak... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Tak koukam ze v Brne je u CT4 (v Kompletu) nastavena najaka moc nizka uzroven zvuku oproti ostatnim tv kanalum, neslo by s tim neco udelat ?

 

Co v ostatnich mestech, mate stejny problem nebo je to u vas OK ?

 

V Sokolove je to same, od spusteni CT4 Sport je slaby zvuk, neda se to ani dojet individualnim nstavenim zvuku pro konkretni kanal, je to skutecne moc slabe. To same od zacatku vysilani Film+, Karneval se tim do dnes nezabyva. Mimochodem jsem v patek dal reklamaci na tento problem, do dnes nic, pri dnesni urgenci jsem se dozvedel od operatora pomerne arogantni vyjadreni, ze na to maj 48 PRAC. hodin (!). Kdyz jsem argumentoval, ze to to snad ani nemysli vazne, nakonec operator zjistil, ze nejaky technik konstatoval, ze to tak pry dostavaji od dodavatele (!). To se snad ani neda komentovat.

Jinak zitra me maji dodat DVB-C vc. set-top-boxu, tak jsem zvedav na kvalitu obrazu, hlavne, je-li olympiada na CT2 dodavana v nativnim 16:9 formatu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli koukáš na ČT2 a vidíš ho 16:9 Leterbox tak pak budeš mít z DVB-C opravdu 16:9. :-)

Ale já vidím všechny obrázky 4:3. Nikde jsem neslyšel, že by ČT měla něco z olympiády vysílat 16:9.

Uvědomte si, že Karneval je pouze přenosová trasa, on nic v 16:9 nevysílá - to dělají "výrobci" programu. :shock:

 

Na 16:9 si budeš muset počkat na příští olympiádu ( možná )

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
Tak koukam ze v Brne je u CT4 (v Kompletu) nastavena najaka moc nizka uzroven zvuku oproti ostatnim tv kanalum, neslo by s tim neco udelat ?

 

Co v ostatnich mestech, mate stejny problem nebo je to u vas OK ?

 

V Sokolove je to same, od spusteni CT4 Sport je slaby zvuk, neda se to ani dojet individualnim nstavenim zvuku pro konkretni kanal, je to skutecne moc slabe. ..Jinak zitra me maji dodat DVB-C vc. set-top-boxu, tak jsem zvedav na kvalitu obrazu, hlavne, je-li olympiada na CT2 dodavana v nativnim 16:9 formatu...

 

dneska začal jít zvuk v Sokolově skoro normálně nahlas, asi na tom fakt zamakali

a k STB v Sokolově - psal jsem na karneval, že chci objednat digislužby. nějaká chytrá mi odepsala, že v sokolově to bude možný od 6.2., tak jsem tam 8. volal a jimá chytrá mi řekla, že sokolov zatím není možný a ozvou se mi, jak to možný bude. světe div se, druhý den mi volá pro změnu chlap, že dostal pokyn kontaktovat mě, že si chci objednat službu. v průběhu zadávání objednávky zjistil, že to u nás ve městě nejde a že se mi ozvou :!::!: dneska ráno k nám přišel opravář, že prý nám nefunguje kabelovka a byl překvapenej, že jsem si nic neobjednal :lol: při rozhovoru jsem se dozvěděl, že zrovna dneska přivezl dva. tak nevím asi by se měl někdo :oops:

17.3. dodán stb, všechno funguje, ale že to trvalo

Upraveno uživatelem Phar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten technik z Karnevalu, co mi predvadel STB rikal, ze signal DVB-C uz je v celych severnich Cechach: od Chomutova po Decin a od Dubi po Litomerice, potom taky v Praze a Kralupech, v Plzni, Chebu, Sokolove i v Rokycanech. Kdo si to objedna telefonem, nebo emailem, ten to pry uz dostane vicemene hned, ale hromadne se to ma zacit prodavat, az za mesic, protoze reklamni agentura doted nestacila pripravit bilboardovou kampan. Do te doby to pry bude i v Brne a v Ostrave. Asi zase nekdo planoval az preplanoval ;-) Obrazky jsem videl na metrove plasme a s vyjimkou Galaxie, CS filmu a Ocka jsou ty obrazky fakt pekny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Tak koukam ze v Brne je u CT4 (v Kompletu) nastavena najaka moc nizka uzroven zvuku oproti ostatnim tv kanalum, neslo by s tim neco udelat ?

 

Co v ostatnich mestech, mate stejny problem nebo je to u vas OK ?

 

V Sokolove je to same, od spusteni CT4 Sport je slaby zvuk, neda se to ani dojet individualnim nstavenim zvuku pro konkretni kanal, je to skutecne moc slabe. ..Jinak zitra me maji dodat DVB-C vc. set-top-boxu, tak jsem zvedav na kvalitu obrazu, hlavne, je-li olympiada na CT2 dodavana v nativnim 16:9 formatu...

 

dneska začal jít zvuk v Sokolově skoro normálně nahlas, asi na tom fakt zamakali

a k STB v Sokolově - psal jsem na karneval, že chci objednat digislužby. nějaká chytrá mi odepsala, že v sokolově to bude možný od 6.2., tak jsem tam 8. volal a jimá chytrá mi řekla, že sokolov zatím není možný a ozvou se mi, jak to možný bude. světe div se, druhý den mi volá pro změnu chlap, že dostal pokyn kontaktovat mě, že si chci objednat službu. v průběhu zadávání objednávky zjistil, že to u nás ve městě nejde a že se mi ozvou :!::!: dneska ráno k nám přišel opravář, že prý nám nefunguje kabelovka a byl překvapenej, že jsem si nic neobjednal :lol: při rozhovoru jsem se dozvěděl, že zrovna dneska přivezl dva. tak nevím asi by se měl někdo :oops:

 

Mam podobnou zkusenost : z tiskove zpravy Karnevalu jsem se na zacatku unora dozvedel, ze DVB-C bude od 6.2. spusteno i v Sokolove, volal jsem tedy na zakazn. linku, tam me to chlap potvrdil, i kdyz kecal nesmysly o baliccich, ktere odporovali i jejich vlastnim info na webu, a ze si mam zavolat po 6.2.. Volal jsem tedy znovu 8.2., a zenska me to vyvratila, ze informace je sice OD 6.2., ale ze Sokolov bude nekdy v 3 nebo 4/2006 (!). Tak ze to maji ve svych info pro zakazniky. Takze jsem posmutnel, jenze druhy den jsem v nejake diskuzi cetl, ze to v Sokolove skutecne ma byt od 6.2., takze jsem v patek 10.2. volal znovu na zakaznickou linku, a ono to slo jiz objednat (!). NEUVERITELNE ! Sice s tim delaji pekne ciraty, vsude pisou, ze to je otazka kuryra, ktery jen doveze STB s kartou, ale slo to nejdrive na pondeli. Pak me volali, ze ten "technik" ma plno, a nejdrive v utery. Tak jsem dnes zvedav...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Takže už to mám doma.

První dojmy - obraz výborný, všechyn kanály ČT jsou bezchybné, rovněž PRIMA dobrá, NOVA nic moc, ale na tu se stejně nekoukáme

STB Handan svou výbavou někde v lowendu, bohužel mají zatím zákazníci smůlu, pokud by si chtěli pořídit svůj STB (např. nějaký STB DVB-C s PVR), konkrétní přidělená karta Conax je vázána na konkrétní přijímač (to je u Karnevalu obvyklá "schíza").

Problémy:

- po prvotním zprovoznění a automatickém naladění (bezchybném) nechodily skoro žádné placené kanály (ač mám Komplet+HBO), stále hláška o nepovoleném podmíněném přístupu - pomohlo vypnutí a znovuzapnutí (restart) STB, poté již OK, vč. všech ostatních kanálů (s vyjímkou erotiky), dostupných zkušebně na 10 dní

- jakmile v menu STB nastavím ANO pro výstup DD zvuku, na kanálech s aktuálně vysílaným DD zvukem zmizí analog. výstup zvuku (např. přes SCART), a zvuk je popuze na SPDIF

- manuál nevysvětluje některé věci, např. chybí vysvětlivka, co znamená ikonka zavřené obálky, která se vlevo v dolním rohu ukazuje u některých programů

- tento STB má výstup digitálního zvuku pouze přes SPDIF, optika chybí, což je v mém konkrétním případě malý problém, na AV receiveru mám již všechny SPDIF obsazeny a mám volné pouze optické vstupy, žádné prohození není možné

- stále svítící obří zelené logo na STB je poměrně rušivé, vypnout nelze

- samozřejmě zasádní je absence některých významných kanálů z analagu v DVB-C, jako je např. Discovery, to je poněkud nepochopitelné

- v okamžiku zprovoznění DVB-C příjmu mě v paralelně vysílaném analogovém paketu zmizeli oba kanály HBO, které jsou již dostupné pouze v digitálu

 

Zatím jsem neměl možnost na ČT vidět vysílání v nativním 16:9, na ZDF a 3SAT to chodí bezchybně a kvalitně, jen to automatické přepnutí do 16:9 je poněkud pomalé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem možnost držet v ruce dost STB (DVB-S) a tento Handan mě moc jako lowend nepřipadá, snad jen opravdu ta nepřítomnost opt. výstupu. ( Dovolím ji jízlivost, proč si kupuješ ostatni zažízení lowend bez SPDIF, DVD bych si takové nekoupil :lol: ).

 

ikonka zavřené obálky znamena, že jsi od Karnevalu dostal zprávu :shock: , vyzvedneš si ji pomocí bílého tlačítka a OK.

 

K tomu vypnutí analogového zvuku - je to logické a dělají to všechny STB :shock:

 

Plánují prý další balík programů tak tam snad něco přibude :roll:

 

To okamžité vypnutí HBO v analogu je divné, zatím tady o tom nikdo nemluvil a mě to jede oboje

 

To pomalé přepínání mezi 16:9 a 4:3 může být vyhodnovací logikou v TV, musel bys to vyskoušet s jiným zdrojem - třeba satelitem.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...