Přejít na obsah

Spustění digitálního vysílaní


tomus

Doporučené příspěvky

CT by mela ted vysilat vsechny puvodni filmy a inscenace v 16:9 ne?

Zlatý oči :-) V 16:9 je tam tak jeden- dva pořady za týden. Hlavně záznamy hudebních pořadů na ČT2 někdy v noci.

 

Filmy ČT1 vysílá většinou v letterboxu 4:3 - imho: má zdroj v 16:9, ale vysílá je (i na Czechlinku - a tedy i v DVB-C Karnevalu), pouze ve formátu 4:3.

 

Totéž HBO :roll: Ti taky mají všechno v 16:9, ale vysílají to jen jako letterbox. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar

Měl jsi pravdu, pochůzkář kecal. Zapojil jsem to a jede to bez problémů všechny kanály i EPG :D , jediný co nejde jsou ty erotický, ale to taky tvrdili v papírech, který mi předali s tím STBéčkem. Je to paráda, dokonce i synátor prohlásil, že teď je ten obraz lepší (při přímém porovnání). Takže teď mám až do Silvestra digi komplet(i všetně cinemaxu) :lol: A dcera ocenila Slovenský Joj kvůli jejich Vyvoleným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar
[Filmy ČT1 vysílá většinou v letterboxu 4:3 - imho: má zdroj v 16:9, ale vysílá je (i na Czechlinku - a tedy i v DVB-C Karnevalu), pouze ve formátu 4:3.

 

Totéž HBO :roll: Ti taky mají všechno v 16:9, ale vysílají to jen jako letterbox. :?

 

Jo tak s tím mě taky pěkně s..ou. Ale s tím HBO pravdu tak úplně nemáš, všechno v 16:9 nevysílají, vzpomeň si třeba na takový pecky jako Pán prstenů nebo Matrix - ty klidně vysílali ve 4:3. Opravdu skutečné "domácí kino" :twisted: Jak se říká - vše pro zákazníka, ale až po nás :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filmy ČT1 vysílá většinou v letterboxu 4:3 - imho: má zdroj v 16:9, ale vysílá je (i na Czechlinku - a tedy i v DVB-C Karnevalu), pouze ve formátu 4:3.

 

Totéž HBO :roll: Ti taky mají všechno v 16:9, ale vysílají to jen jako letterbox. :?

 

IMHo zacala CT pred nekolika mesici vysilat po Czechlinku v 16:9, ovsem jen co v tomto formatu ma...pochybuju ze maji filmy v 16:9, zacali hlavne se svymi porady : tj. nove natocene inscenace, tv filmy atd.....postupne se pripravujou na dvb-t...

 

proc na to kasle HBO je mi zahadou...u Novy se clovek poradnyho formatu dockame asi az v roce 2012...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono hlavně jde o to, že ty pořady se musej už přímo natočit v 16:9 formátu.. Na to sou speciální kamery i technika, a ještě se zdaleka všechny pořady v 16:9 točit nebudou. Myslim teď jakou normální televizní pořady.. (zprávy, atd)... Jinak věci který už sou natočený v 16:9 se nyní všechny v tomto formátu (na ČT) vysílají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

staci se podivat do programu CT, lze tam nastavit vyber poradu pouze ve formatu 16:9

 

napriklad pristi nedeli jsou to televizni pohadky a inscenace + dokument a zaznam koncertu....

http://www.czech-tv.cz/program/25.12.2005.html

 

kazdopadne se muzeme shodnout na tom, ze CT je momentalne jedina televize, ktera pro to neco dela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Zdravim,

Jedna se ne o kabelovou televizi , ale o standartni "vysilani". Zajimalo by me az se povypinaji stavajici analogove vysilace , jestli budu moci bez kabelove televize mit moznost prijmu televiznich stanic sousednich statu . Respektive ted ma analogovy signal presah hluboko do vnitrozemi , jak to je s digitalem ? A vubec, bude to mozne i pri presahu prijmat (nebude to nejak bude-je zakodovane , kvuli autor.pravum).?

Omlouvam se mozna za trivialni dotaz ,ale muze mi to nekdo vysvetlit jak to je-bude ?

 

Dik za reakce

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne si myslim ze diky moznosti 1frekvencnich siti (vice blizkych vysilacu na jedne frekvenci) bude snaha spise stavet male vysilace a hodne nez par velikych. uvidime. kazdopadne u hranic s okolnimi stady to podle mne musi jet a o kodovani pochybuji,aspon zatim to tak rozhodne nevypada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tady ještě někdo, kdo se může vyjádřit k digitálnímu vysílání DVB-C Karnevalu? Jak to vypadá, jaké jsou bitraty těch programů? Jak se chová ten STB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...