Přejít na obsah

Spustění digitálního vysílaní


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo

Me neco s DVB-C prislo, tusimze unor nebo tak.... ale zajimalo by me, kolik budou tech set-top-boxu pucovat.... pac 1TV prijmac v domacnosti uz moc bezny dneska neni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik budou STB půjčovat ? No asi jeden. Případně dva a k nim jednu kartu. Nebo dva s kartama za plnou cenu. V opačném případě by určitě jeden hrál u souseda, se kterým se dělíš o jednu přípojku TKR. Nebo u rodičů...

:wink:

 

Kolik STB a karet půjčuje na jeden měsíční poplatek UPC Direct?

 

Ještě k distribuci: bylo by na palici, kdyby na řadu nejdříve nepřišli zákazníci HBO. :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Kolik budou STB půjčovat ? ...

 

To už se tu nedávno řešilo. Jak jsem řekl, jestli zapůjčí Karneval pouze jeden STB, tak se mu na to spousta domácností vykašle a zůstane u analogu. Holt si ta společnost bude muset rozmyslet, jestli chce zákazníky nebo stoprocentní jistotu, že někdo jejich služby nepřeprodává (případně najít jiné řešení) :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Re Worm: Jasně, máš pravdu. A až si půjdeš kupovat do obchodu DVD přehrávač, taky tam zkus říct, že za cenu jednoho chceš rovnou dva, protože kolik je dnes domácnosti, ve kterých je jen jeden TV přijímač :)

Zkrátka, provozovatel si nějak nastavil, co a jak chce provozovat a jaká jsou rizika s tím spojená. To je jeho právo. Zákazník si to buď koupí, nebo nechá být - a třeba zůstane u toho analogového vysílání, nebo také ne a koupí si satelit za okno. Ten mu bude hrát na několika TV přijímačích současně - na každém jiný program :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Re Worm: Jasně, máš pravdu. A až si půjdeš kupovat do obchodu DVD přehrávač, taky tam zkus říct, že za cenu jednoho chceš rovnou dva, protože kolik je dnes domácnosti, ve kterých je jen jeden TV přijímač :)

 

Ale no tak, sám musíš vědět, že tohle přirovnání je zcela mimo mísu. Já se nebráním nákupu více přijímačů, ale placení měsíčního poplatku za každý zvlášť.

 

Jak by se ti líbilo, kdybys musel platit za každou televizi a TV kartu doma koncesionářský poplatek (jedna by totiž mohla skončit u sousedů :lol::lol:)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já bych zůstával zatím v klidu. Nebo vy už víte, jaké budou ceny, za kolik se bude STB pronajímat, co a v jaké formě bude vlastně nabídnuto? Zatím bych vyčkal a diskutoval, až s tím Karneval přijde. Původně měl ceny oznámit už minulý týden, ale zatím stále nic známo není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z Ústí a včera jsem obdržel dopis od Karnevalu,

cena Komplet a HBO ve výši 778 Kč (nyní 779), ukončení HBO v analogu v průběhu února 2006, Karneval Vám zdarma doručí digitální přijímač, v následujících 2 týdnech Vás bude kontaktovat naše dodavatelská společnost a dohodne s Vámi termín předání digitálního přijímače přímo u Vás doma.

Ještě k cenám od 12.12.2005 ve vybraných sítích:

Mini 186,- Digi mini 265,- Komplet 499,- Komplet Digi 578,- HBO 200,- Cinemax 200,- Hustler Tv 175,- XXX X-Treme 175,- balíček Slovenský klub (STV1,2+Joj+markíza) 34,-

balíček Filmový klub (HBO1,2+Cinemax 1,2+Cs film) 300,-

Tak snad jsem ukojil Vaši zvědavost - uvedené ovšem platí pouze ve vybraných lokalitách a pro dosavadní odběratele nabídky Komplet +HBO jak jsem již zmínil výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

2džejar:

Hmm, ja jim tam dneska volal, a ptal sem se prave na to jak pak treba sprovoznit HBO na druhy TV.... kde mi rekli ze digitalne ne, ale ze analog pobezi dal.... i kdyz sem jim rek ze v tom dopise mi prislo to samy jako vam, tak stejne si trvali na svym, ze analog bude i dal....

Upraveno uživatelem MeTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak to teď nechápu.. to jako v DVB-C budu moct přijímat ten samej KOMPLET jako mám teď analogově?? Za tu samou cenu? Nebo jak se to bude lišit? A co ty balíčky? Třeba ten slovenskej? Dyť Markíza nebo STV1 je přeci v KOMPLETU už obsažená ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...