Přejít na obsah

Konec obyčejných (bridge) modemů


Návštěvník Dz

Doporučené příspěvky

Návštěvník zobin
zobin: ale ale ale,t y se nejak vyznas :) asi nevis, ze technicolor muzes prepnout do bridge ;) krom toho, ja se s vpn s problemem neesetkal, takze nevim nevim :)

No pokud si vpn nekam jen vytacis, tak s tim problem nemas ani pres 4 naty, ale pokud mas vpn server, tak bych te chtel videt ;) Samozrejme, ze to lze udelat i bez verejne ip, ale kdyz mam verejnou ip rovnou na stroji, co ji dela, tak je to vsecko mnohem snazsi. Pokud ten bridge na technicoloru skutecne funguje, tak pak to je jen o dvacku trazsi a 10 wattu zravejsi reseni :roll: Nevim jak ty, ale ja bych si radsi koupil cisco z druhy ruky, nez ten technicolor, kdybych nemel to stesti a cisco mi nahodou nepronajali. Mozna, ze ten technicolor v bridge funguje spolehlive, ale cetl jsem, co o nem pise dragokazov a ten blbosti nemele.

 

A nejsem moc mimo ani s tou cenou, jete cisco epc3208 se ted pred par dny prodalo skoro za 1900. Proc pak asi? :scratch: (http://aukro.cz/upc-modem-cisco-epc3208 ... 93924.html)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zobin

Technicolor jsem nemeril, protoze ho nemam, ale napr. rozdil mezi cisco epc3208 a epc3925 je prave tech 10W - podle data sheetu vyrobce. Technicolor spotrebu nikde neuvadi. Pokud si ho skutecne meril a ma pod 10w, tak jsem mile prekvapen.

 

Uff, tak to je hodne premrstena cena, jak kdyz chtel loni na podzim Cisco 3208 koupit, tak ho prodavajici nabizeli za cenu 500-900 Kc.

To je pravda, ja bych ho koupil i za 1000, ale za to ho zrejme nesezenu. UPC mi ho neodproda, tak musim doufat, ze se neporoucha, nebo mi ho UPC nebude chtit sebrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že Technicilor zvládá bridge je vcelku nová věc. Dříve opravdu nefungovalo.

 

UPC Vám ho nepúrodá, protože ho nemá :) takže opravdu jedině koupit z druhé ruky. A nebo si koupit ten Technicolor a vypnout WiFi, pokud ji nepotřebujete. Tím i snížíte spotřebu :-P

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Myslel jsem to tak, že klidně mohli dávat 2 fungl nový zařízení. Třeba ten Ubee a Technicolor a každej ať si vybere dle vlastního gusta. Protože tlačit všem jenom Technicolor je asi to stejný, jakoby mobilní operátor prodával jenom jeden typ mobilu a žádný ostatní neakceptoval. I v dobách NMT si člověk mohl vybrat aspoň ze dvou modelů :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...