Přejít na obsah

Wifi modem Technicolor TC7200


Farkpoint

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

prosim o radu. Nechal jsem si vymenit klasicky modem za tento novy wifi router od UPC a mam dva problemy:

 

1.)Kdyz chci hrat nejakou hru tak se ke me nikdo nemuze pripojit

2.)Mam tiskarnu kterou mam pripojenou k internetu pres tento router ale neda se na ni z internetu tisknout, mozna to je tim ze ma divnou ip adresu: 192.168.0.1

 

Diky

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

pročti si manuál a nastav si směrování, nebo si dej ten pc do DMZ (doporučuju přesměrovat porty na tvůj pc).

 

ohledně tiskárny - máš opravdu špatnou IP na tiskárně. Nastav si v tiskárně dhcp a v modemu si přiděl pevnou vnitřní IP na tu konkrétní MAC adresu.

 

ski1961: ano, ať tam je ještě větší bordel... opravdu chytré. Naopak, udělal dobře, že založil nové téma. Nebo, bylo by v pořádku, že tam napíše 5 lidí zaráz dotaz a vznikne guláš? Trošku přemýšlej ;) ale je pravda, že nadpis je nadepsán nešťastně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Páni admini, cenzura funguje ? Kdo z Vás odstranil můj předešlý příspěvek ? To, že jsem napsal slušně, proč bylo založeno nové vlákno týkající se tohoto modemu, když stejné už tady je s odkazem na něj, tak jsem něco porušil, že byl příspěvek odstraněn ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze jsem se dostal do weboveho rozhrani. Je tam moznost filtrovani ip, mac, portu.

Zadal jsem tam mac adresu pc a po ulozeni mi prestal fungovat net. Dal jsem tam mac adresu tiskarny a take to nezmenilo nic. Zkusil jsem presmerovat porty a prestal fungovat prohlizec a nektere aplikace.

Tak co s tim?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

farkpoint: http://www.upc.cz/pdf/TC7200_UserManual-CZ_final.pdf strana 36. Tou filtraci si naopak zablokujes pripojeni pc k internetu.

 

Občas pomůže i zapnutí UPnP, viz strana 31.

 

ski1961: ale jeho problem se toho tematu netýká, chápeš? Nebo se má snad v tom druhém fóru přeřvávat více lidí? Dneska už byl založený druhý dotaz ohledně tc7200, kdyby se mělo odpovídat ve stejném tématu, tak v tom vznikne guláš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...