Přejít na obsah

PCI karta


Návštěvník mirage7

Doporučené příspěvky

Vetsina TV stanic v digitalni nabidce Karnevalu bude kodovana, dekodovat pujde prostednictvim pristupove karty, ktera ale bude vazana ke konkretnimu STB (nepujde pouzit v jinem STB).

Takze prijimat na jinem STB ci DVB-C PC karte pujdou pouze nekodovane TV stanice.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Hmm, takže u PC budu mít smůlu. :(

A co bude Karneval dodávat za STB?

 

Zatím dávají tohle: http://www.karneval.cz/storage/att/dvbc ... ront05.jpg

Je to korejský DVB-C přijímač HANDAN. Asi to nejjednodušší, ale uvažují, že snad v budoucnu podle zájmu budou dodávat STB i s HD.

Podle mě by ale větší zájem než o STB s HD byl o STB s dvěma tunery, aby bylo možno nahrávat i něco jiného, než na co se právě díváš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Tak to já bych bral spíš ten s HDD. Kombinace video (DVD rekordér) + STB je příliš komplikovaná, ikdyž má dva tunery. Taky by mě zajímalo, jak to bude u domácností s více televizemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

A já myslel, ža každé domácnosti přidělí Karneval technika, který bude STB na přání přepojovat. 8) Předpokládám, že Karneval STB zapůjčí nebo pronajme jako modemy, tak by mě zajímalo, jestli jich bude ochoten zapůjčit i víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirage7

Pokud nepujde z DVB-C nahravat PRIMO v PLNE kvalite (prijimac s HDD, PCI karta v PC), tak to pak trochu ztraci vyznam... Kdyz k tomu pripocitam nutnost mit u kazde TV settop box, tak jsem zvedavy, jak chteji prilakat bezne uzivatele - snad jen na moznost mit nabidku Mini s nejakym balickem.... Celkem by mne zajimalo, s cim prijde konkurencni UPC. Ti urcite nebudou resit problem nejakych autorskych prav a nemoznost si nahravat primo porady (kdyz to lze bezne delat s UPC Direct).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...