Přejít na obsah

EuroDocsis 3.0 modemy nepodporujících 240mbit


Návštěvník Rapacouch

Doporučené příspěvky

Motorola SBV6120E ma iba 4 kanaly (preto ten limit), cisco epc3925 ma 8 (na download).. a v technickych specifikaciach cisco uvadza:

 

•Eight (8) bonded downstream channels with data rates in excess of 440 Mbps

•Four (4) bonded upstream channels with data rates in excess of 120 Mbps

 

ale nieco sa mi mari, ze moze byt problem v kombinacii downstream kanalov (epc3925 ma dva bloky tunerov).. musel by som pozriet do dokumentacie.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na FB na Upc poradnu a tam prý, že Cisco EPC3925 nezvládne víc než 120Mbits a že je potřeba využít ten jejich Technicolor.

 

Nevím, kterej šašek tam vybírá ty modemy na internet, ale tak za ty 2 tisíce už by snad mohli umět Dualband (obě wifi sítě 2.4GHz a 5GHz) a konečně sprovoznit ten USB port.

 

// EDIT: zvýraznění ceny! Reaguji na Elnc, protože ten modem stojí 2 tisíce tak si myslím, že aspoň na nějaký úrovni být může.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rapacouch

pokud vím tak 3925 má jak 2,4 tak i 5, a usb port jsem řešil s tech, podporou jde využít třeba jako vzdálené uložište jen si k tomu stáhnout prý ovladač..ale nemám ješte ozkoušeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ale já myslel Dualband. To znamená obě frekvence najednou. Tak já tuším, že k tomu modemu jsem měl nějaký CD/DVD.

Ale všude je psáno, že USB je pro servisní účely. Takže bych poprosil více informací.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som to nasiel - epc3925 ma dva tunery, kazdy ma sirku pasma 32 MHz (teda 4 kanaly 8 MHz), cize vzdy stvorica kanalov musi nasledovat po sebe (aby sa vosli do 32 MHz okna) - nie je mozne vybrat lubovolnych 8 nesusediacich kanalov z celeho pasma.

 

Technicolor aj Ubee maju sirokopasmovy tuner, tzv. Full Band Capture: possibility to have any of the 8 downstream channels over the full EuroDOCSIS® spectrum.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rapacouch

mě bylo řečeno že s tím problem není...říkal mě to trenér tech. oddělení od upc...tak myslím že to přebžblept není..jen mě zahltil spoustou věcí tak si to nepamatuji ale prý není problém že sám má na tom nějaké mediacentrum...že si jen musím stahnout nějaký soft k tomu navíc..ale netuším.

 

to quadra2030: díky jsem rád že mám nějak jasno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...