Přejít na obsah

Kostičkování obrazu


tramin

Doporučené příspěvky

Koupil jsem do dětského pokoje novou TV  : https://www.datart.cz/televize-sharp-40bl2ea-cerna.html?desktop=true

ale od počátku mám jen problémy. V TV je CA modul, který je vyzkoušený jako funkční v jiných TV, vyzkoušel jsem i někoik funkčních koaxiálních kabelů. Dokonce jsem televizi reklamoval, ale i druhý kus se chová stejně. A sice tak, že v podstatě kromě CS Mystery HD žádný kanál nehraje bez záseků a kostičkování. Většina dokonce nehraje vůbec a píše to žádný signál, včetně ČT HD. Účastnická zásuvka je funkční a např. Netflix přes síť hraje OK. Vůbec nechápu, co s tím??

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Kostičkování obrazu
Návštěvník Retiree

Pokud to není jediný televizor v bytě, pak nezbývá než vzájemně přemístit přijímače z/na místa dobrého/špatného příjmu a vyloučit/potvrdit prokletou zónu zarušeného příjmu....

Těch několik funkčních kabelů bych také nebral příliš vážně. Jakýkoli pohyb u staršího, dosud funkčního, kabelu může způsobit problém... 

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže je to bohužel jediné místo v pokoji, kde může TV být, aby splinila účel. A vypadá to, že nefungují jen některé multiplexy. Např. Food HD, NG Wild HD a další fungují. U některých to píše kodované video i zvuk u jiných žádný signál. A kabely jsou nové...

Upraveno uživatelem tramin
  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Vsechny 3 TV jsou ve stejnem miste? Tipuju, ze ne. For byl v tom, vyzkouset jinou/jine TV na stejnem miste jako je ta nefunkcni, aby se potvrdila ci vyvratila moznost prokleteho mista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou samozřejmě na stejném místě. Teď vyzkoušena jiná TV se stejným zapojením (včetně CA) na tom "prokletém místě" a vše funguje. To by mě fakt zajímalo, proč 2 kusy od Sharp nefungují?? Mám zkusit jiný model od Sharpu, nebo jinou značku? Jde mi o maximální šířku 92 cm, výšku 57 cm, 4K rozlišení a možmost instalace aplikací Neflix, Prime video a podobně.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může být horší tuner. Každopádně u 3 zařízení už jde signál dolu. Zapojil bych tu problémovou TV ještě napřímo do zásuvky. Jestliže nepůjde ani tak, znovu reklamovat resp. si nechat vrátit peníze. Jestliže to půjde, bude třeba řešit zesílení signálu v bytě.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...