Přejít na obsah

Zakodovane programy u TV LG - host certificate invalid ..


Návštěvník fibe

Doporučené příspěvky

Návštěvník fibe

Dobry den

 

mam novou televizi LG 42LM660s a uplne nove zarizenou digitalni televizi od UPC. Kdyz se snazim vse sprovoznit zobrazi se mi chyba "host certificate invalid - syntax failed" a nemuzu sledovat zadny digitalni kanal. Jen mi to rika "zakodovany program". Nema nekdo radu, jak na to? Televize je zakoupena v Nemecku a na zakaznicke sluzbe UPC mi bylo receno ze je nejpravdepodobnejsi ze chyba bude v televizi. Uz jsem zkousel napriklad nastavit zemi na Rakousko, ale bez uspechu.

 

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Upřesni dotaz, LG neznám, možná někdo jiný...¨

1. Naladíš všechny programy DTV? Kolik? Mělo by jich být cca 130 (tv)

2. Můžeš sledovat nekódované programy (kanály 634 MHZ - Fanda, Nova,..., a 658 MHz - ČT,...)?

ANO - chyba je v dekódovacím (CAM) modulu

NE - chyba nejspíše v nastavení tv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

diky za reakci. Vsechny programy lze naladit, je jich 131 a tusim 16 klasickych. Ty klasicke, nekodovane (Nova, Prima atd) muzu sledovat, ale zakodovane (Nova Sport, Eurosport atd) ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepíšeš, jestli máš CA modul a kartu? Dost podstatná informace. Považoval bych to za hloupý dotaz, ale registroval jsi se teprve dnes, tak třeba to nevíš. Jestli ano, tak mě nekamenuj za dotaz.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No nebuď tak stručný, zase si musíme ledacos domýšlet! 'Klasické, jak píšeš, tedy nekódované sledovat můžeš.

Máš CA modul se smart kartou od UPC?

NE - nediv se, že nic nevidíš a zakup/pronajmi si CAM (UPC nebo Lica)

ANO - na UPC dosud tvůj CA modul neaktivovali. Ponech tv zapnutý, nejlépe na některý program ČT, dokud se modul neaktivuje. Pokud to bude trvat déle něž 1-2 hodiny, zavolej na UPC a požádej o aktivaci modulu

Máš CAM správně zasunutý do CI slotu v tv?

Máš správně zasunutou kartu do modulu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fibe

Dekuji za odpovedi. Takze postupne

- CA modul i kartu od UPC mam a vse by melo byt dobre zasunute do CI slotu. Mam oboji zakoupene primo od UPC.

- CA modul by mel byt davno aktivovany, uz jsem tam pred 3-4 dny volal.

- Ohledne toho odkazu, ktery poslal kenny: vice mene presne takovy mi dali u UPC, takze predopkladam ze je to zbytecne?

- Byl jsem si take skoro jisty ze to bude spatnym FW. Primo v nastaveni TV jsem pak aktualizoval software na verzi, ktera je novejsi, nez ta uvedena na strankach LG. Myslis, ze by pomohlo to nainstalovat z te stranky? Je to starsi verze nez ta kterou jsem tam mel predtim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník lucky

mám úplne rovnaký problém s LG 32LM660S a ani v UPC ani v LG mi nevedia pomôcť - stále "host certificate invalid - syntax failed" kartu vyskúšali priamo v UPC a v inom TV išla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...