Přejít na obsah

Lepsi kontakt na UPC


Návštěvník evlo

Doporučené příspěvky

No je to divny, pouze na tve ulici (je tam jen jeden dum) je dostupny pouze internet max. 30 Mb, ale vsude okolo je 120 Mb,

mozna mate v baraku stare vedeni, ci co, mozna chyba v jejich systemu, jinak nevim,

asi by chtelo aby se na to nekdo poradne koukl a rekl o co presne jde, coz ti na infolince zrejme nikdo nerekne, protoze oni koknou do systemu a vidi jen cislo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo

Presne proto jsem zalozil toto tema - shanim kontakt na nekoho kdo je schopny v UPC neco udelat :D .

 

Jest to tu napisu pro jistotu jednou a jednoduseji - mam iternet od UPC, ale nemam vubec zadny modem. Tj. ani ED2, ani ED3, ani si nepletu ED3 modem se switchem, routrem a APckem s tim, ze bych nemel modem, proste nemam doma zadne zarizeni kam by se strkal koax pro pripojeni k internetu.

 

Stejne tak vim 100%, ze je to intrnet od UPC, ne nejakeho prostrednika a ani to neni od nikoho v baraku preprodavane nebo tak, jak by to mohlo pusobit.

Upraveno uživatelem evlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha a televizi od UPC mate ?

Mozna mate na internet nejaky spolecny switch, pres ktery je to rozvedeno po celem baraku, resp. koukam ze to jsou 3 bytovky , jinak nevim, ale tohle urcite neni bezne reseni.

 

Zkus jim napsat dotaz pres kontaktni formular a vysvetli presne o co jde.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo

Uz dvakrat jsem to zkousel pres kontaktni formular - vzdy to skoncilo na "operátor klientského centra", chce se to dostat alespon o 1 uroven vyse.

 

Televizi od UPC v baraku mame.

 

Ano, rozhodne to neni stadardni reseni a proto je s tim takovy problem :(

 

 

Zkusim jeste stehnat klice od mistnosti kde maji rack se switchema a nafotit jim to do toho pozadavku, treba uvidi, ze kdyz tam maji konvretor z optiky, tak by mohli odklepnout vyssi rychlost, ale pochybuji.

Upraveno uživatelem evlo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem měl starší tarif 30/1,5 pro domácnosti a chtěl jsem přejít na business 32/3 abych nemusel měnit modem a i když mám IČO, tak mi nutili min. 60/10, i když tu 32/3 měli a stále mají v ceníku. Několik pokusů a bez šance.

 

Ale jestli tam máš nestandardní řešení, tak je to všechno ve hvězdách.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro experty, věnující se problematice neaktivních checkboxů:

to byl zcela nečekaně pouze příklad a řečnická otázka, jak tohle (nejspíš) viděj borci v upc, když nastavujou služby, tzn. pokud maj třeba nějakej šedej čtvereček, tak skutečně nebudou používat žádnej enabler ani triky v registrech ani cokoliv jinýho (už jenom proto, že to běží v jiný aplikaci), ale prostě služba je nedostupná a tim je celá věc vyřešená...

 

taky sem se jednou promenádoval po domě s ethernetovym rozvodem na sídlišti plnym ED3 a taky v tomhle domě šla nastavit nejvyšší rychlost ED2 internetu, takže to nejspíš nebude chyba systému, ale koncovejch zařízení nebo jejich nastavení (100Mb/s ethernet bez problémů pustí 100/100 Mb/s)... nebo ta chyba v systému může bejt celoplošná, ale to se mi moc nezdá :lol: a koukám, že se nic nezměnilo - Praha, Hnězdenská 767 a 735 (celý domy) a to sou na sídlišti nejnovější... sem si myslel, že tyhle domy budou první v pořadí při upgradu na 1/1 Gb/s, ale asi se od toho upustilo, protože novější novostavby (aspoň kde sem byl) mají rozvody koaxiální...

 

Já sem měl starší tarif 30/1,5 pro domácnosti a chtěl jsem přejít na business 32/3 abych nemusel měnit modem a i když mám IČO, tak mi nutili min. 60/10, i když tu 32/3 měli a stále mají v ceníku. Několik pokusů a bez šance.

fiber business 32, stejně jako všechny ostatní fiber business, je tarif pro ED3, na ED2 u upc jinej upload než 1 Mb/s neni, což už sem ti v onom tématu psal snad třikrát, bohužel je to asi nad hranice tvýho chápání :? jiná věc je, že maximální (asi teoretická) rychlost uploadu na ED2 je 25 Mb/s, ale to nemá nic společnýho s tim, jak má upc služby nastavený...

 

ještě abych nebyl za úplnýho ******... neřikám, že se mi to líbí nebo že s tim souhlasim, je to hnus velebnosti, aspoň tam, kde je ethernet, by měli pouštět minimálně 100/100, ale holt je to takhle a nikdo s tim nic nenadělá, konkurenci na ně :!:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Evlo > tak tady mas odpoved:

 

Je tam ETTH nebo FTTH internet. Pozůstatek sítě Busmark. Těch lokalit po Praze je víc.

Opravdu mu tam více jak těch 30 nepůjde. Jsou tam staré technologie od switchů po rozvody přes já nevím co.

Upgrade se v dohledné době neplánuje resp cca 2 roky zpět tam proběhl dílčí upg, aby to zvládlo těch 30 v celém domě.

Je to podobný, jako má UPC někde ještě tzv. Wimax síť a tam jdou jen rychlosti do 10Mbps viz. http://wimax.dkm.cz/index.php?cenik

 

Teoreticky by to v tom objektu mohlo jet až 50Mbps, ale takový tarif UPC nemá a asi kdyby to tam mělo více lidí, tak by to nestíhalo.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo

Diky.

 

Mluvil jsem i s nejakym technikem, co to overoval a ten zas rikal, ze pry je tady "bizmark" (alepson je podle tveho prispevku videt, ze nebyl uplne mimo :) ), ale jit by to melo, tak uvidim. Me stejne nejde ani tak o ten download, jako spis upload. Kdyz bych platil 60/10 a jelo to 30/10 tak se s tim spokojim.

 

Ale po tom co jsi napsal ty to spis vypada, ze muzu zapomenout na vyssi upload nez ten megabit, rozhodne by to bylo prijmeny prekvapeni, ale moc v to neverim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...