Přejít na obsah

Wi-Fi router TC7200 USB port


Návštěvník rezacj

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Nagrom

Tak tady to je http://www.upczone.cz/gallery/album.php?album_id=25 :idea:

 

Jinak co se týče routeru, zatím (máme ho přibližně měsíc) celkem spokojenost (nejsem moc náročný, jen mi příjde nepřehledné rozdělení položek v menu a co která dělá), dosah wifiny pokrývá celý panelákový byt (3+1), akorát se mi v posledních 2 týdnech začal vždy po dvou dnech zpomalovat internet (poprvé klesnul až na 7Mb/s mám tarif 30/1) ale po restartu to naběhne zase zpátky

 

Zkoušel jsem i připojit flashku ale router na to žádným způsobem nezareagoval, z čehož bych usoudil, že to asi mají nastavené jen pro servisní účely. :?

 

Pokud jsou nějaké další dotazy, tak rád zodpovím :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
Návštěvník Samnick86

Aktuálně mám tento router a USB port je stále zablokovaný - v menu není položka pro USB. Router pokud je odblokovaný tak bez problému zvládne USB disk. K dispozici je USB 3.0 :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, lze ten USB port nějak zprovoznit? Dokonce i v originálním manuálu, který mají na českém UPC webu a který k zařízení přímo dávají, je tato možst používání USB uvedena.

Chtěl bych přes to napojit tiskárnu do sítě, zda je to možné. Pokud to není možné, tak i tak chci USB zprovoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...