Přejít na obsah

Wi-Fi router TC7200 USB port


Návštěvník rezacj

Doporučené příspěvky

Návštěvník rezacj

V datasheetu na stránkách výrobce uvádí, že lze připojit USB storage jako síťové uložiště + "mediacentrum", nicméně CZ firmware zařízení na toto nastavení nepamatuje... Koukal jsem na manuály UPC z jiných zemích a tam je toto rozhraní aktivováno... nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

V jakých jiných zemích, kde to UPC nabízí, je USB aktivováno? Třeba v Rakousku zrovna ne. Navíc na síťové úložiště by musel být hardware výkonný, o čemž zrovna v tomto případě (kdy to neumí ani souběžný provoz WiFi 2,4 a 5GHz) dost pochybuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To je pouze manuál výrobce, nikoliv UPC (o tom sem v manuálu nenašel ani slovo, teda kromě loga, které se zobrazuje ve webovém rozhraní a které tam výrobce dal na přání UPC, což se dělává), takže to prostě dali na web bez toho, že tam specifika u svoji služby doplní/opraví oproti originálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Viděl bych to tak. Ale žádné neštěstí to nebude, protože jak jsem psal, tak na mediacenter by to muselo mít slušný HW, což tento typ bezpečně nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Tyto modemy/routery utáhnou tak flash paměť, jak tam připojíš HDD, tak se většinou kousnou a rychlost zápisu/čtení taky nebývá nijak oslňující. Radši síťový NAS, třeba Zyxel 310 nebo 320.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na poradně UPC jsem zadal již dávno tento dotaz a bylo mi zodpovězeno:

Dobrý den,

modem Technicolor TC7200 bude na webu již brzy – v současné době vše připravujeme. Každopádně modem bude mít stejné funkce jako všechny předchozí ED 3.0 WIFI modemy (Cisco, Ubee). USB konektor na modemu je pouze pro servisní účely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento modem uz mam doma,zacal pry se distribuovat tento tyden.Merili ho tady a zjistili ze ma luxusni parametry,je citlivejsi nez Cisco.A ping ma 10.Dalsi zkusenosti popisu,pokud bude zajem.Jirka Usti nad Labem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...