Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Ta NOVA HD a NOVA SPORT HD jestli se neobjeví do prázdnin ,tak přes prázdniny určitě jednání nebudou probíhat to je jasný ne.

A co když je další kolo jednání až o prázdniny? :)

 

Ta NOVA HD a NOVA SPORT HD jestli se neobjeví do prázdnin ,tak přes prázdniny určitě jednání nebudou probíhat to je jasný ne.

 

Pokud do konce prazdnin nebude UPC schopno vratit Novu HD a Novu Sport HD, tak i pres celkovou spokojenost s jejich sluzbami - hlavne rychlym Internetem, s nimi koncim a prechazim k O2 :(

A až nově vybranému operátorovi skončí smlouva, dopadne to možná podobně :) a hlavně za chvíli už na Nova Sport nebude většina sportů, kvůli kterým o tuto stanici máte zájem. Alespoň to tak vypadá, když jim končí práva na většinu atraktivních sportů.

 

Tak máme po prázdninách a po programech od NOVY v HD verzích ani tuk.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tvskyfreak

Jsem docela zvědavý, čím UPC od září překvapí. Mám takové neblahé tušení, že vůbec ničím, ale možná se mýlím? Ví už někdo něco? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Bohatě stačí, když překvapí nezvýšením ceny. A nějaký blafy od Novy v HD? Půl roku to jede v SD a většina lidí na to kálí zvysoka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvýšení ceny určitě v neblíží době nehrozí. Spousta lidí má věrnostní období, kde cena je vázaná na celou dobu (12 měsíců).A navíc placená televize už moc neláká jako dříve. Například teď mám 3 měsíce HBO a zjišťuju ,že jenom pořád opakuji ještě že jsem usmlouval dobrou cenu jinak jsem to zruším.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

HBO jsem naštěstí poslal k vodě už před pár roky, a když je čas od času nějaký volný promo, tak se jenom utvrdím v tom, že jsem dobře udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvýšení ceny určitě v neblíží době nehrozí. Spousta lidí má věrnostní období, kde cena je vázaná na celou dobu (12 měsíců).A navíc placená televize už moc neláká jako dříve. Například teď mám 3 měsíce HBO a zjišťuju ,že jenom pořád opakuji ještě že jsem usmlouval dobrou cenu jinak jsem to zruším.

 

Vždycky jsem snil o HBO. V červenci jsem měl HBO na jeden měsíc zadarmo jako kompenzaci za zmršené EPG a byl jsem naprosto šokován jak mizerná je skladba programu na všech třech stanicích HBO a jak děsné jsou tam filmy. Samí zombíci, upíři, siláci s kladivy, nedabované seriály s titulky, neustálé točení a opakování filmů a seriálů napříč stanicemi a jiné. Za ten měsíc jsem viděl jen jeden film, na který stálo utrácet čas a jeden seriál, na který stálo utrácet čas. Byl jsem tedy velmi zklamaný a z touhy po HBO jsem dokonale vyléčen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...