Přejít na obsah

Špatný signál a nefunkční některé stanice


Návštěvník jir

Doporučené příspěvky

Mé STB jde v pohodě. To se tykalo ca modulu u me matky, která není technicky zdatna, Tak za ni s UPC komunikuji i přes její email. A na ten žádný oznámení o sjednocení pásem atd nepřišel. Jediny email přišel o změně pořadí kanálů. Poslední tři týdny tam jezdim a ladim stanice jak o život. Ona ma 2 tv. Jednu s ca modulem a tam nejdou prý některé programy.(předtím to šlo, když sem naladil nový MUX) Na stb je to prý ok. Zkusím znovu naladit az se tam dostanu.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

BimboCZ:

Já jsem na tom naprosto stejně. Asi i stejný problém. Dneska to vyzkouším znovu naladit a dám vědět.

Asi před týdnem jsem vše přeladil, protože mi přišel email o změně pořadí kanálů. Jinak nic.

 

Doplňuji, že problém je u TV Samsung s CA modulem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník St@nley

BimboCZ:

Tak u mě vyřešeno! Musel jsem znovu nechat proběhnout automatické ladění a už je všechno zase OK! Všechny kanály fungují.

Tak zavolej rodičům, ať spustí automatické ladění a bude po problému. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Po automatickém ladění vše ok. Vysvětloval sem to po telefonu jak znova naladit a po dvaceti minutách se to povedlo :-) . Snad už poslední ladění. Pak už jenom doladit ty kanály co se budou přidávat. Ale to už snad udělám osobně a pojedu manuální ladění podle frekvenční ho planu jednotlivých stanic. Taky asi udělám zálohu pořadí stanic na flash.

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...