Přejít na obsah

bittorrent - velké pingy + zpomalení


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Taky už začínám být zmaten :-). Ale prosil bych o obecnou radu. Pokud vím, tak když mám pomalý upload, tak mi ostatní učivatelé omezují download. Proto bych se chtěl zeptat, jaké je ideální nastavení UL, abych nebyl omezen ani z jedné strany :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se ti nedivim :). Já si dávám osobně maximálně polovinu maximálního uploadu, tedy pokud maš T1000 s rychlostí 1000/200 kb/s což je tedy 125/25 kB/s, nastav v netlimitru nebo v torentu priblizne polovinu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

pri tahani pres torrent se obecne doprucuje omezit upload na 80% kapacity linky

 

pro maximalni uplaod a minimalni omezeni downloadu je to ale nutny kontrolovat protoze dkyz se downloaduje 260kbs tak upload je mnohem vyssi nez kdyz se downloaduje treba 20kbs

 

vice mene u turbo 2000 je vhodny nastavit mezi 25-30 kbs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nesmysl, že když je vyšší download je i vyšší upload. :D A mimo jine taky maš pěknej bordel v těch kb KB. Pro neznalý to tu bude zažitek si to přečíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nesmysl, že když je vyšší download je i vyšší upload. :D A mimo jine taky maš pěknej bordel v těch kb KB. Pro neznalý to tu bude zažitek si to přečíst.

 

Opravdu? Já myslím, že to mívají v klientech, že měří upload, a podle toho individuálně nastavují download. Ale možná kecám :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doctor

No, mně jeden klient jel pomalu, tak jsem přešla k jinýmu a ten je v pohodě. Co jsem si všimla tak je to jak pravil Johny_G. Musí se nastavit detailní poměr up/down přímo v klientovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...