Přejít na obsah

bittorrent - velké pingy + zpomalení


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

ahoj

 

dnes jsem si poridil turbo 2000 a mam tento problem:

 

pri stahovani torrentu (klient bittorent 0.3.12, azureus 2.3.0.4) ping vyskoci ze cca 10-15ms na 200-800ms a celkova rychlost pripojeni na net klesne rapidne dolu cca na 10kb/sec (mereno na www.dsl.cz, www.iba.cz, downloadem z www.tiscali.cz)

 

pouzivam router smc7000vbr (fw 1.07), mam verejnou IP, vse funguje ok, az na ty torrenty

 

podotykam ze je uplne jedno jak rychle torrenty stahuju, rychlost velmi rychle klesa hned po navazani spojeni...

 

zkousel jsem router vyradit, a pripojil modem primo do pc (zkouseny 2 sitove karty, onboard na mb s nforce2 a intel pro/100+), nema vliv

 

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je přeci u torrentu naprosto normální. Je pomalý jako prase :-). S tím nic neuděláš. Většinou stahuju do těch 10, vyjímečně i 30, ale použitelné to je. Stahoval jsem 1,5GB velikou diskografii a byla za týden doma. Záleží na tom, jak moc pouštíš PC :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyresil to netlimiter.. upload max na 36kb/sec a je to... zajimavy ze kolega to tak resit nemusi... jediny co me napadlo je, ze to ma nastaveny v modemu a ja ne

 

k rychlosti torrentu.. zalezi co a kde... bez problemu mi vyskocil na 250kb/sec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všeobecnej problém protokolu TCP/IP, když je využit upload naplno je samozřejmě omezen download, co víc na to říct :lol:. Jen asi, prostuduj si odbornou literaturu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyresil to netlimiter.. upload max na 36kb/sec a je to... zajimavy ze kolega to tak resit nemusi... jediny co me napadlo je, ze to ma nastaveny v modemu a ja ne

 

k rychlosti torrentu.. zalezi co a kde... bez problemu mi vyskocil na 250kb/sec

 

P.S.: určitě ses jen spletl když si psal "kb" že? to je uplně jiná jednotka než kB, ale nikdo není dokonalý :lol: .... a docela odvážný nastavit 35 kB/s to je celý pásmo uploadu u tveho tarifu Turbo 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nespletl jsem se.. vim jaky je rozdil mezi kilobity a kilobajty :wink:

napsal jsem snad "kb/sec" a ne "kbit/sec"

 

no nastavil a proc ne? to jako nejde/nemuzu nebo... :?::shock::lol: platim za to tak to vyuziju ne? mam ho nastaven tak, aby mi neomezoval download....

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne nespletl jsem se.. vim jaky je rozdil mezi kilobity a kilobajty :wink:

napsal jsem snad "kb/sec" a ne "kbit/sec"

 

no nastavil a proc ne? to jako nejde/nemuzu nebo... :?::shock::lol: platim za to tak to vyuziju ne? mam ho nastaven tak, aby mi neomezoval download....

 

Kdyby si mě poslech a přečet sis tu odbornou literaturu tak víš že kb/s jsou kolobity a kB/s jsou kilobajty. Jinak když stahuješ z DC či torentu tak je to měřený v kB/s, stejně tak když omezuješ rychlost na určitých programech jako je netlimiter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...