Přejít na obsah

Technotrend CT-3650 USB a LINUX (resp. Synology NAS)


Neo_Moucha

Doporučené příspěvky

Návštěvník asteri

A je tam nekde moznost na manualni force scan? Nasel jsem jen interval aktualizace a nastavil na 5h, takze uz se to muselo predtim aktualizovat nekolikrat a presto ten popis je porad zmrseny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník asteri

Ta cesta je nejaka jina, nez vidim ja, muzes mi sem hodit screenshot?

 

Jinak prochazel jsem si ted jeste forum a narazil jsem na jednu podstatnou nedokonalost DVBLogicu. Kdyz si koupis nejaky novy Synology, ktere uz ma pouze USB3.0 porty, tak mas smulu, protoze tuner to neuvidi :/ Takze moje vysnena DS1815+ je bez sance.

http://forum.dvblogic.com/viewtopic.php?f=69&t=29163

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník asteri

Ja uz po tom koukal. Ale zkousel jsem to zatim jen na DS210+ ktera ale bohuzel nema podporu na DVBLink a ten TVheadend mi nevidel tuner. A pokud jsem to tak nejak spravne pochopil, ten TVheadend pouziva Videostation, takze umi pracovat jen s DVB-T a DVB-S tunery, ktere musi byt navic na seznamu Synology podporovanych tuneru': DVB-C neumi zatim vubec. A kodovane uz vubec ne.

https://www.synology.com/en-us/knowledgebase/faq/532

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník asteri

Tak jsem nakonec koupil licenci i na Synology. I kdyz mam vuci tomuto softu nektere velke vyhrady, potrebuju mit moznost nahravat prave i na NASu.

 

Ted resim to, jak korektne udelat aktualizaci. Automaticka aktualizace pres balickovaci system Synology nema cenu, protoze v repozitari je jeste verze 5.0.0, natoz pak nejaky posledni build stary par dni. Takze predpokladam, ze dam manualni instalaci ze souboru stazeneho primo z dvblogic.com ? Moje hlavni otazka je, zda mi zustane vsechno nastaveni, vcetne timeru apod. pripadne jak postupovat, aby vsechno nastaveni zustalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník asteri

A stopujes pred tou preinstalaci alespon ten balicek/sluzbu nebo ne? Ja to teda neudelal a ukazuje mi to uz novou verzi, ale trochu se bojim, ze se nemusely aktualizovat vsechny soubory. Jenze to ted nemam jak zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...