Přejít na obsah

HD DVR Mediabox a vlastní router


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Dobrý den, mám od UPC (Vodafonu) internet a televizi a využívám je přes jejich HD DVR Mediabox. Jelikož je tento Mediabox nedostatečný co se nastavení a lan portů týče, používám vlastní router (TP-Link AC1200). Jak můžu  nastavit Mediabox tak aby moje konfigurace fungovala co nejlépe? Možnost přepnout Mediabox do režimu bridge jsem nikde nenašel. Používám port forwarding v routeru a všiml jsem si že některé funkce jsou od výměny starého mediaboxu za nový HD DVR Mediabox nefunkční.

Případně,  je jiná možnost jak mít internet a televizi od UPC (Vodafone) za použití odděleného modemu a set-top boxu, aniž bych přišel o funkce HD DVR Mediaboxu? U modemu bych mohl využít bridge mód, což by pro mě bylo ideální. Avšak jediný set-top box, který je v nabídce, je HD Mediabox, který ovšem postrádá funkci nahrávání, kterou v domácnosti využíváme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jandik
A nebo zkusit přepnout router Tp-link do režimu AP, pokud to umí.l, pak se se bude chovat jako switch s wifi. 

Jenomže pak bude routerem ten Mediabox, což nechce.


x iPad x Pro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jakup
V 7. 4. 2020 v 15:57, Adolf.Shitler napsal:

Požádat VF/UPC o kabelový modem. Ten sice bude s routerem (Compal), ale jde přepnout do režimu bridge. A Mediabox by měl zůstat pro TV.

Samozřejmě se pak za obě zařízení platí (pronájem i elektřina). Mediabox pak nelze jako modem/router používat ani v případě závady modemu.

Ověřeno na vlastní kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...