Přejít na obsah

Euronews HD - jede?


cvancara

Doporučené příspěvky

Techniku díky.  Přiznám se, očekával jsem už dříve že někdo napíše jede-nejede, ale hluboce jsem se mýlil. Mě právě napadlo, že tenhle problém už tu byl hned od začátku, kdy stanice přešla z SD na HD vysílání a řešili jsme to spolu, viz.

https://www.upczone.cz/topic/6889-nové-stanice/page/103/?tab=comments#comment-98634

Nové stanice

technik odpověděl na téma uživateli ...

...U programuEuronews HD jsme provedli reenkódování a mám potvrzeno, že včera večer již na TV Panasonic tento program fungoval (mělo by to být jak v CZ tak v SK). Vypadá to na nastavení "nestandardního" videoprofilu u HD kanálu. Snažíme se vykomunikovat to s technikyEuronews.. Uvidíme co..."
Mám celkem důvodné podezření, že po přechodu na VF se toto reenkódování ukončilo..?
Ano, pořád mám stejného Panasonica.
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 6. 4. 2020 v 19:09, cvancara napsal:

Techniku díky.  Přiznám se, očekával jsem už dříve že někdo napíše jede-nejede, ale hluboce jsem se mýlil. Mě právě napadlo, že tenhle problém už tu byl hned od začátku, kdy stanice přešla z SD na HD vysílání a řešili jsme to spolu, viz.

https://www.upczone.cz/topic/6889-nové-stanice/page/103/?tab=comments#comment-98634

Nové stanice

technik odpověděl na téma uživateli ...

...U programuEuronews HD jsme provedli reenkódování a mám potvrzeno, že včera večer již na TV Panasonic tento program fungoval (mělo by to být jak v CZ tak v SK). Vypadá to na nastavení "nestandardního" videoprofilu u HD kanálu. Snažíme se vykomunikovat to s technikyEuronews.. Uvidíme co..."
Mám celkem důvodné podezření, že po přechodu na VF se toto reenkódování ukončilo..?
Ano, pořád mám stejného Panasonica.

Dnes provedli u Euronews HD změnu nastavení kodeku. Nerozeběhlo se to?

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Euronews HD - jede?
před 9 minutami, Jack_6428 napsal:

Ne úplně související a ne, že by mi to nějak vadilo, ale divím se trochu, že furt nepřibylo to Sky News a další potenciální stanice. Možná v říjnu. To těch změn bude více :)

Na Ten Sky News jsem se dneska ptal na FB:

Dobré dopoledne, Josefe, tento program by se v naší nabídce měl objevit během září. Martina
  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...