Přejít na obsah

zkusenosti s Karnevalem


Návštěvník tomus

Kdyz nepocitam rychlost/cenu jste spokojeni se sluzbou karnevalu (jako je info linka, uctovani sluzeb,..)?  

32 hlasů

  1. 1. Kdyz nepocitam rychlost/cenu jste spokojeni se sluzbou karnevalu (jako je info linka, uctovani sluzeb,..)?

    • ANO
      8
    • NE
      9
    • Ano, ale chce to jeste doladit.
      14
    • Je mi to jedno zalezi mi jen na Internetu!!
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Tak zrovna s Pipni.cz mam ty nejhorsi zkusenosti, ti kdyz maji vypadek tak to stoji za to.

To se nepřu. :) Znám je dobře. Přesto, když se mrkneš do statistik hostovaných domén nebo do přírustků/úbytků za nějaké období, tak jim zákazníci neubývají, ale přibývají a patří mezi TOP 5 hostingových firem. Přitom co se týče dostupnosti, tak je proti nim Karneval na tom o mílové délky lépe.

Chtěl jsem na tom příkladu jen demostrovat, že když někdo tvrdí, že jednou za měsíc vypadne síť na deset minut, tak zákazníci prchají houfně pryč, že je to blábol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Anodo nebo Katodo nebo jak si rikas? Nevim, ale uz jsi zazil ze cca ve 12:00hod vypadne atlas.cz, seznam.cz nebo centrum.cz nebo nakej takovej portal? Ja to nezazil, jelikoz To maji vymakane.. by takovej portal brzo krachnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konkretne u Seznamu.cz uz sem my parkrat stalo ze nechtel vyhledavat.

Vypadkum ci pretizeni se proste nevyhne nikdo.

A na Karnevalu me jasne rekli: pokud by jsme zvysili garanci na vice procent, tak by sme logicky museli zvednout i ceny sluzeb, protoze to neco stoji a za ty jednotky procent nestoji.

Ja osobne jsem spokojen.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano vse je o penezich.... Ja bych byl take spokojen, ale kdyz jsem predtim odebiral sluzbu pres BreezeAcces a vypadek byl tak 2x do roka urcite ne jen 5-10min, ale tohle jde reklamovat... ale vypadky, ktere jsou skoro pravidelne jen 5-10min nejde ani reklamovat a o tom to je... kapisto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Anodo nebo Katodo nebo jak si rikas? Nevim, ale uz jsi zazil ze cca ve 12:00hod vypadne atlas.cz, seznam.cz nebo centrum.cz nebo nakej takovej portal? Ja to nezazil, jelikoz To maji vymakane.. by takovej portal brzo krachnul...

 

Nepamatuji si konkrétně tyto servery, protože portály málokdy využívám. Mám jen u Centra mail a tam jsem párkrát malý výpadek, který se dal tolerovat zažil. Ale pamatuji si taky na poměrně dlouhou dobu nepřístupné stránky iDnes atd. čas od času se to prostě stane.

Já jsem taky spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...