Přejít na obsah

zkusenosti s Karnevalem


Návštěvník tomus

Kdyz nepocitam rychlost/cenu jste spokojeni se sluzbou karnevalu (jako je info linka, uctovani sluzeb,..)?  

32 hlasů

  1. 1. Kdyz nepocitam rychlost/cenu jste spokojeni se sluzbou karnevalu (jako je info linka, uctovani sluzeb,..)?

    • ANO
      8
    • NE
      9
    • Ano, ale chce to jeste doladit.
      14
    • Je mi to jedno zalezi mi jen na Internetu!!
      1

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

rob: Je mozne ze ti jen zapomeli snizit rychlost (me ji snizili asi 3 dny po terminu), nebo se na tebe uplne vykaslali a v tom pripade bych jim tu kvetnovou objednavku pripomel, rozhodne zase necekej dalsi 2 mesice.

A take nezapomen na jejich problemy s uctovanim po zmene, viz. muj prispevek v tematu "Jak provést přechod z TURBO 2000 na TURBO 1000".

 

A pro priste doporucuji pri techto ci podobnych zmenach zadat spise e-mailem, mas pak v ruce "potvrzeni", nemusis zbytecne platit za telefonovani a odpoved je pomerne rychla.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Přesně jak říká tomus. Neber za slovo operátorku, která ti sdělila přesně termín snížení. Mě rychlost snížili také o 2-3 dny později i mnoho dalším, ale i tak, kdyby to trvalo déle, neprodleně k nim volej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

IMHO je jedno jestli je to mailem, nebo telefonem, protoze v obou pripadech se na me muzou vykaslat a to je mi pak nake potvrzeni odeslaneho mailu k nicemu. Naopak u telefonickeho "kontaktu" bych ocekaval, ze kdyz uz sedi slecinka za pocitacem a hrabe se v mem uctu, tak to bude spolehlivejsi. BTW Tech 500kc mi jeste ted ve vyuctovani vubec neprislo, takze myslim, ze na me "zapomeli" a proste to vubec nezadala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne mam s vyrizovanim pres e-mail jen dobre zkusenosti.

Zrejme sis neprecetl muj prispevek na ktery jsem te odkazoval, protoze tech 500 Kc navic ve vyuctovani neni z duvodu bordelu v jejich systemu uctovani, viz. http://www.karnevalzone.cz/viewtopic.php?t=374&start=20

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

BTW odedneska mi jedne net +/-1000, takze mam podezreni, ze si tu ty prispevky nekdo cte :)) No ted teda pro toho kdo si to cete: byl bych take rad, abych nemel na vyuctovani stale castku za turbo 2000. No ale jsem si jistej, ze to stejne jeste minimalne dva mesice budu meset s nekym resit (preci jen uz mam par let s zkusenosti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Jak říkam, ne že by si četl, ale je to naprosot normalní, že se to spozdí o 2-3 dny. Jestli je ta nějaká prodleva. Ale když to tak dělají všem, asi to bude u nich normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Jak říkam, ne že by si četl, ale je to naprosot normalní, že se to spozdí o 2-3 dny. Jestli je ta nějaká prodleva. Ale když to tak dělají všem, asi to bude u nich normální.
Maybe, ale ja mam konec zuctovaciho obdobi 27 den v mesici. Dnes je 7. To nejsou tri dny. Proto mi to prislo divny.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...