Přejít na obsah

UPC v televizi Samsung


Návštěvník a.cion

Doporučené příspěvky

Návštěvník a.cion

Dobrý den,

 

mám základní set top box od upc a novou televizi od samsungu,chci aby mi běžely programy z upc na televizi a nemusel bych dokupovat CA modul. je to možné?

když jsem naladil kabelové programy v televizi tak se mi ukázali v nabídce, ale nejde mi signál,píše mi to že je mám zakódované.

 

díky za opdovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník a.cion

ten set top box budu mít připojený,tak mě zajimá,zda je ten modul zapotřebí dokupovat,aby mi to na te telce běželo.protože když si ho koupim tak ten set top box od upc můžu zabalit a schovat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně si kup(nebo pronajmi) CA modul. Přes ten základní STB nebudeš chytat HD programy, a to je u HD televize škoda, ne? Ten STB pak vrať UPC, protože za něj platíš měsíční poplatek - pokud ho tedy nepoužiješ k druhé TV.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Přesně tak, přestane platit 49Kč měsíčně za STB a začne platit stejnou částku za CAM (pokud si ho nekoupí, ale pronajme), takže nula od nuly pojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rado77

A.cion - pokial Ta ale chapem spravne, tak ten box si nedostal z UPC ze? To znamena ze box sice mas, ale nemas v nom kartu. Alebo mas, ale nemas zaplatenu sluzbu v UPC. Pretoze ak by bola karta v boxe, tak by to malo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

rado77: myslím, že jsi to nepochopil správně. On má settopbox s kartou, ale když to naladí na televizi, tak to má zakodované (protože nemá dekodovací CA).

 

a.cion: Jinak na TV doporučuji pronajmout (49,-/měs.) nebo koupit (999,-) od UPC CA modul a settopbox vrátit.

On i ten obraz co jde přímo do TV a ne přes stb je mnohem lepší (pominu-li i další výhody all-in-one, již zminované HD programy, EPG přímo v TV, jeden ovladač, případně nahrávání programu na USB flashku). Ten rozdíl je podstatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rado77

Aha sorry, asi mas pravdu. A ten CA modul je len obycajna citacka, ako sa napr. dava do starsieho PCMCIA slotu notebookov na citanie smart kariet? Alebo sa jedna o specialnu "citacku"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...