Přejít na obsah

Konfigurace EPC3925 pro wifi-n


Návštěvník MIke8748

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dandys74

Tak jsem celou dobu asi naivně měl za to, že se bavíme o EPC3925.

A jestli jsi to myslel, tak že před 6 lety nebylo moc zařízení co by vysílalo na 5GHz, tak to máš asi pravdu.

Řeč však byla o tom, že 6 let starej NTB byl schopnej přijímat v pásmu 5GHz, takže dnes by to neměl být problém.

Jinak už mně fakt nenapadá v čem mi nerozumíš a co že jsem to vlastně v tom Photoshopu dělal.

Upraveno uživatelem Dandys74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MIke8748

Nevím proč ale moje nastavení vypadá jinak. Nicméně mi vše funguje...

 

to je hezký že ti to funguje a já ti to přeju.... ale nechtěl by jsi se podělit o to nastavení když ho máš jinak?

 

případně může sem někdo komu jeden ten modem na 2.4ghz rychleji než těch 72.2mbps dát screenshot např. z inSSIDeru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rudolf Hnis

Mě jede na 2,4 GHz 144 Mbps, což odpovídá dvěma streamům se 400 ns ochranným intervalem a 20 MHz kanálem. Ty máš 72 Mbps, což odpovídá jednomu streamu (protože tvůj adaptér víc neumí) taky s 400 ns ochranným intervalem. 40 Mhz kanál používá 88% celého pásma a přepíná se na něj automaticky, což znamená, že pokud je tvoje okolí moc zarušeno, modem se rozhodne na široký kanál nepřepnout. Ten D-Link je možná agresivněji nastaven (třeba klidně i mimo normu) a tudíž se na široký kanál přepne, Cisco je pravděpodobně konzervativnější. Takže pokud to shrnu, celý problém je v tom, že modem nepřepne na široký kanál a to pravděpodobně z toho důvodu, že pásmo je příliš zarušené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

to je hezký že ti to funguje a já ti to přeju.... ale nechtěl by jsi se podělit o to nastavení když ho máš jinak?

případně může sem někdo komu jeden ten modem na 2.4ghz rychleji než těch 72.2mbps dát screenshot např. z inSSIDeru?

 

moje nastavení vypadá jinak, mám tam jiný položky..to sjem myslel..jinak nastavení těch položek co máš ty já mám taky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...