Přejít na obsah

Rychlost načítaní fóra


Slamb

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

jeden by řek, že už to pomalejc jít nemůže, ale novej rekord zaznamenán - už i témata a příspěvky lezou, jako když nelezou 8)

vybralo se celkem 450 Kč, což sice na pokrytí celé částky nestačilo, ale na mě zbylo už jen 80 Kč.

530 kč ročně za tohle? jednoduchá otázka - proč :?:

pro úplnost dodám, že tohle je jediná česká stránka, která se mi takhle se*e - samozřejmě z těch, co navštěvuju :D

 

vtipek.png

bleeee.png

muhaha.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je pravda ze by to mohlo byt rychlejsi, ja sice takove problemy jako ma Slamb, kdy se nacte jen cast stranky nepozoruju,

na druhou stranu za posledni dny jsem jiz nezaznamenal problem s odesilani postu, kdyz se odeslany post neulozil.

 

Jinak tech 530 Kč je i vcetne domeny, za webhosting to dela jen 360 Kč, coz je diky sleve, kterou u nich mam, cena asi 3x nizsi nez bych platil normalne, takze proto tu rychlost zatim tolik neresim.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) No je pravda ze by to mohlo byt rychlejsi, ja sice takove problemy jako ma Slamb, kdy se nacte jen cast stranky nepozoruju,

na druhou stranu za posledni dny jsem jiz nezaznamenal problem s odesilani postu, kdyz se odeslany post neulozil.

 

2) Jinak tech 530 Kč je i vcetne domeny, za webhosting to dela jen 360 Kč, coz je diky sleve, kterou u nich mam, cena asi 3x nizsi nez bych platil normalne, takze proto tu rychlost zatim tolik neresim.

1) stránka se načte celá, ale trvá to celkem dost hodně dlouho, tohle sou mezifáze, který trvají i několik sekund, noční výpadky sou poslední dobou taky celkem častý - pár tejdnů zpátky snad dva dny po sobě...

 

2) cz doména = 150 kč, neomezenej hosting včetně subdomén, emailů a databází = 360 kč, celkem tedy 510 kč a to je standardní cena včetně dph, žádná sleva navíc, řada jinejch webů včetně phpbb fór tu funguje bez potíží, doména je zabezpečená pomocí dnssec a podporuje i ipv6, při přechodu od konkurence sou až dva roky zadarmo :arrow:WEDOS

když normální funkční služby stojej 510, tak tady těch 530 po slevě platíš za co :?: kdyby to byl problém třeba jeden a na pár dnů, ale tohle je pořád a neni zdaleka jedinej :evil:

snad by nebyl takovej problém vyexportovat databázi, nainstalovat nový forum a zase ji naimportovat zpátky :roll: ano, nebyl, je to otázka pár kliků... výmluvy na doplňky sou taky offtopic, nedělá se to přece každej den...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Podobně se to chovalo i mně okolo 23 h, ovšem vzal jsem navědomí hlášku v úvodu (The server is temporarily unable...). Po několika minutách OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...