Přejít na obsah

Ca mudul a naladění jen 46 programů...


Návštěvník Jatro7906

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jatro7906

Ahoj všem,dnes jsem obdržel od UPC Ca modul.Hned jsem nahodil do TV LG 42 PT 353 a dal ladit. Podotýkám ,že tv má přímo v menu digitálního tuneru přednastaveno UPC a správně nastaveny parametry ladění,již od výrobce.Také jsem vyzkoušel jinou zemi,a hlavně manuální ladění na frekvencích muxů....

 

Teď k problému,tv po vyhledání zobrazila seznam 46 tv programů a 15 rádio.Je zajímavé že některé jsou HD a zbytek normal. Vůbec nenaladila CT stanice v HD ani nova HD a ostani.Když zadám rucně frekvenci a parametry na muxu kde se nachází,tak tv ukazuje není signál a kvalita signálu je 0%,tak se ptám včem by mohl být problém??? Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Věř své tv. Když píše, že není signál, tak není signál... Jak jsi programy UPC přijímal před instalací CAM? Jak jsi změnil kabeláž, co jsi připojil, co jsi odpojil, použil jsi rozbočovač? 90% problémů s přijmem je způsobeno chybami v kabeláži (kdo se s tím nesetkal, nevěří). Zkus tv připojit ověřeným kabelem přímo do účastnické zásuvky UPC. To nastavení UPC CR od výrobce je dosti neobvyklé, zvlášt u již starší tv, no dejme tomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jatro7906

Nastavení v Tv opravdu je,tady na fóru je tato tv takto odzkoušena a funguje s CI+.Od upc jsem měl jen internet tv jsem neměl,mám to propojenu přímo do účastnické zásuvky kabelem 3m Hama 4 krát stíněný s pozlacenými konektory...Programy se nenaladí ani bez CA modulu,stále jen 46 ..Myslím,že bude problém bude na straně UPC a jejich instalace tady v domě....Rozdělal jsem účastnickou přípojku a vše poutahoval a td a nic!! Prostě na určitých muxech nemám ani ťuk signálu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

V UPC existují (z historickcýh důvodů) dvě sítě s odlišným obsazením tv kanálů, takže na které síti- na jakých frekvencícch přijímáš? Dosud jsi tv od UPC neměl, v při analogovém příjmu se používaly pro odlišení předplatného pásmové propusti/filtry, umístěné pro každý byt v rozvaděči v domě, pro i-net nemusely překážet ("jede" na nižších kanálech pásma), možná tam zůstaly (lajdáctvím technika)? Kabel bych zcela nevyloučil, není ani tak důležitý počet stínění a pozlacení kontaktů, jako připojení (zalisování) konektorů, ale spíš bych tipoval závadu na straně domovního rozvodu, tedy pozůstatky filtrů pro analogový příjem... DVB-T UPC vysílá na kanálech v horní části tv pásma, naladíš programy v v kabelu v DVB-T (19 free programů)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jatro7906

no třeba HBO HD,FilmBox HD,FilmBox family mám na 450/6900 Podle seznamu jako Karneval,nemá to být náhodou na síťi UPC 698/6900??? CT1 ....Na 410/6900 opet frekvence Karneval......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Takže podle nepříliš jasné odpovědi přijímáš síť Karneval, ta využívá v podstatě spodní část tv pásma (super/hyperband- kabelová pásma). Naladíš DVB-T (z kabelu)? Nicméně soudím, že se bude jednat o pozůstatky analogového příjmu (propusti, filtry), takže to bude na reklamaci a návštěvu technika (ověření signálu na účatnické zásuvce). Pokud máš možnost (hodné sousedy), zkus před reklamací signál ověřit jiným přijímačem (set-top-box).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jatro7906

já mám v bytě dvě učastnické zásuvky ,jedna čistě na dvbt pozemní a druhá je UPC,nyní ladím znova,ale DVB-T z kabelovky se nenaladí,nemám tam žádně CT4HD což bych nyní měl přes olmp.hry mít a ani jine programy,které jsou vysílány na DVB-T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jak bylo napsáno, zřejmě máš na své přípojce zapomenutý filtr z dob analogu, takže zavolat na UPC ať pošlou technika a ten ho demontuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...