Přejít na obsah

Nefunkční facebook


Návštěvník jana_m

Doporučené příspěvky

Návštěvník jana_m

Ahoj, poslední dobou máme problémy připojit se přes UPC internet na facebook, nemáte někdo podobný problém? Ne, že bych byla facebook závislák, ale od začátku měsíce to zlobí a poslední tři dny se nepřipojíme vůbec :?

 

Celou dobu jsem si říkala, že problém bude u nás nebo s jejich serverem, ale v práci se připojit můžu, vlastně všude jen ne doma.. Zkoušela jsem promazávat veškerá data z prohlížečů a zkoušela několik prohlížečů, ale prostě ne a ne se připojit..

 

Vím, že facebook od nějakého 6.6 zkouší "kombi" adresu (že se připojí klienti IPv6 i IPv4 přes jednu adresu), ale kdyby to byl problém z jejich strany, tak by to nešlo nikde..

 

Čím to může být, může být chyba ze strany UPC? Nevím, jestli už třeba začínají taky natovat ip adresy (např. O2 to už chystá spouštět) a mohli jsme chytnout nějakou zabanovanou? :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jana_m

To fakt nechtěla :D

 

Snaží se to cca 5 min připojit a potom klasika "tato webová stránka není dostupná"..

Restart modemu nepomáhá, smazání dat v prohlížečích taky ne, tak už nevím :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jana_m

Tak DNS jsem si změnila a stále nic :(

 

Jinak jsem zkoušela ping, ten na facebook normálně projde..

Trasování mi ale přijde zvláštní - první řádek má pouze hvězdičky, pak se to ale rozjede a dokončí se..

 

Ze zkušeností (tech. podpora O2) vím, že u "nás" pokud má zák. hvězdičky v prvním řádku, jedná se o modem (ale už to neprochází ani dál), u dalších dvou duplicita IP (ale to nefunguje net vůbec) atd. Každopádně jakmile se hvězdičky objeví, už to dál nejede.. Tak mi to přijde divný..

 

Tady na foru jsem našla nějakou diskuzi, že zák. občas dostane po někom zabanovanou IP, může to být ten problém? Že máme zablokovaný přístup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jana_m

Teď jsem se 1x přihlásila přes operu, přes google chrome mě to pustilo přes IP facebooku a poté i normálně přes jmennou adresu. 2 min na to jsem zkusila znovu a opět nejde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám naprosto stejný problém. Když se chci připojit přes UPC tak nic, když se zkouším ze stejného PC přihlásit přes mobilní připojení od GVodafone tak jede všechno normálně. Chyba bude jednoznačně na straně UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jana_m

Taky souhlasím, že chyba bude asi u UPC, kolegyně z práce má problém zase s jinou stránkou, chová se to úplně stejně, taky si prý i ověřila jiné připojení (to ok).. Když napsala do UPC, tak jí poslali někam a nikdo to neřeší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...