Přejít na obsah

PVR set-top box Amiko CHD-8220 CI CX PVR DVB-C


Návštěvník rwiener

Doporučené příspěvky

Návštěvník rwiener

Teď jsem chytil asi to, o čem píšete. Když sleduju pořad a dám tlačitko Info, tak jsem bez popisu. Ale když dám EPG - Info, tak tam ten popis je.

Já to info většinou beru z EPG, protože přístroj používám hlavně na nahrávání a aktualní pořad mě až tak moc nezajíma.

Takže jednoduchý workaroung - stisknout o jedno tlačítko navíc.

A jak jsem si teď ověřil - opravdu ten režim EPG musíte přepnout na Více nebo Rozvrh, pak tam ty texty jsou. U EPG v defaultním režimu Aktualní EPG tam ten text taky není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info ohledne EPG, ale jsem stale na stejne lodi...nic. Rozpolozkuje podle casu a u kazdyho programu napise pomlcku - . chtel jsem se poptat jakou uroven a kvalitu signalu mas...u me uroven 69, kvalita 90. v menu nastaveni jazyka mas vse vyjma druheho audiosignalu v cestine? nemuze tam byt zakopany pes? bez EPG jsem dosti nahranej...

jinak z mych postrehu... porad se mi zdal ten obraz silne kontrastni, ostry, pritom signal v TV byl jak mam nastaven ve svem profilu....a hle, on se obraz nastavuje v Nastaveni OSD ....trochu nepochopitelny. pristroj topi jak topinkovac a ostry starty s prodlevou jak na cigo...jinak vcelku spokojenost...az na to zasr.... EPG (aktualizace firmware bez rozdilu). RN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník rwiener

L68, Q90

Při EPG nastavené na Více (zelené tlačítko v EPG) se mi to Info zobrazuje bez problémů. Nastavení má všude čeština. Firmware jsem taky aktualizoval, ale před tím to bylo stejné. Tak opravdu nevím, nejsem si vědom nějakého extra nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník rwiener

Tak zatím nic. Nahrávání se silně vylepšilo, jinak to funkčně zůstalo stejné.

 

Maličko mě začal zlobit externí disk, nechce to na něj nahrávat, když je ten ST-box vypnutý. Ale to začalo dělat už před upgrade a myslím, že je to tím, že na tom disku už toho trochu je a začal asi reagovat trochu později. Takže jen musím ten ST nechat zapnutý. Ještě jsem nedělal test s normální flash (mám tam 500 GB externí disk), až ho udělám, tak napíšu. EPG mi funguje pořád dobře, takže nevím, co tam kolegovi radabejak nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kudrna2

Ahoj. Mám dotaz na to nahrávání a následné přehrávání kódovaných HD kanálů v PC. Jaký program to dokáže přehrát v PC ?

Díky předem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rwiener

Pro přehrávání používam http://www.videolan.org/ a pro vystříhávání reklam (jen SD) http://sourceforge.net/projects/project ... =directory

 

Mám firmware 87, už je tam další. Rozdíl proti 78 jsem nepozoroval, nahrává to pěkně. Jen ho musím nechávat zapnutý, když ho vypnu, tak se nahrají časovačem jen free programy, kodované se nenahrají. Ale když ho nevypnu, tak se nahrají všechny. Měl jsem problém,že se mi samovolně vypínal.Pořád jsem to hledal v menu a nic. Ale pak jsem náhodně v manualu našel tlačítko sleep a bylo po problému :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...