Přejít na obsah

router pro rychlost 60Mb/6Mb/s


Návštěvník hemelajnen

Doporučené příspěvky

Návštěvník hemelajnen

Dobrý den,

mohl by mi nekdo prosim poradit kvalitni a spolehlivy router pro tutu rychlost.(snadna instalace by take nebyla k zahozeni) :wink:

Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slambe, pan nechce slyset takovou odpoved. Pan chce poradit konkretni typ, aby s tim mel co nejmene prace a rizik. Ze uz tady na foru je x vlaken o tomto tematu uz pana take nezajima, je to moc prace si to tu procist alespon mesic dozadu. Mozna by mu poradili na info lajne UPC, kde sedi fundovani odbornici. Ale telefon.. a to zase stoji penize.

 

Tady mu radu vzdy nekdo da. Nebudu tedy svine a pastnu sem ten nejpropagovanejsi router

 

TP-LINK TL-WR1043ND

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen

Dobry den,

tak jsem dnes nakonec po doporuceni kolegy z prace koupil http://www.okcomputers.cz/zbozi/tp-link-tl-wr841nd/

router jsem zprovoznil, ale rychlost stahovani je pres wifi kolem 10Mb/s :(, kdyz pripojim kabel do ntb tak 60/6 - vse ok, tentou router by mel 60Mb/s zvladnout, nevite kde muze byt chyba, v nastaveni toho routeru, jsem pc zacatecnik :(,Dekuji nza Vase rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...