Přejít na obsah

EUROSPORT 2 HD


Návštěvník jiripoky

Doporučené příspěvky

Návštěvník jiripoky

Další skvělá zpráva od 1. 7. 2012 startuje další HD program bylo na čase....

jen jestli má co nabízet eurosport 2 v nativu, aby to nebyl jen upscaling

jinak toto už je čtvrtý HD sportovní program :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eurosport 2 HD vítám proto, že mnoho lidí - hlavně zde na fóru - po něm volalo a dlouho na něj čekalo. Mně osobně je tento program celkem volný, i když to bude určitě lepší, než rovněž chystaný Hustler HD3D...

 

Já nevím, proč v nabídce již dávno nejsou Animal Planet HD, Nat Geo Wild HD, ESPN America HD a Travel Channel HD. Proč se u těchto kanálů máme spokojit jen s SD, když už vysílají v HD, jsou i s českým dabingem, jiným obsahem a jiní operátoři je nabízí?

 

A z dalších, co mi v nabídce chybí, jsou to např. MTV Live HD a Viasat Nature/History HD.

 

V létě začne vysílat CNN HD a měli bychom se letos dočkat i Disney Channel a Nickelodeon v HD, takže ty bych poté rovněž uvítal.

 

A pokud bych mohl být už hodně vybíravý, potěšily by mě i nějaké základní indické, arabské, španělské a japonské programy.

 

Suma sumárum, chybí mi v nabídce ještě takových 15-20 stanic, aby to bylo - v mých očích - perfektní.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cumik

pozadujete fakt kvalitne televizne kanaly Brava, iConcerts, Animal planet, Hustler HD/3D, ESPN HD... snad vam to vyjde i ked kto zaplati tie vsetky HD kanaly? Licencie musia byt extremne predrazene i ked cesky trh je o inom ako slovensky.

 

slovenske upc nema napriklad Nova Sport vobec, to znamena ze nam to nahradili ESPN America a to je vsetko, vy mate aj nova sport v HD co vam uprimne zavidim.

nasa ponuka v HD je dost striedma, ked nepocitam tie slovenske v HD tak je tam par zahranicnych a to je vsetko. http://www.upc.sk/televizia/upc-digital-basic/

mame kvantum uplnych chujovin, napriklad MTV 3x, stacilo by MTV raz aj to v HD, neviem kto bude pozerat tolko tych hudobnych kanalov ako ma slovenske UPC. potom komercne blbosti ako TV8, TV Noe. Minule som videl Brana Mojseja na TV8 stacilo mi, toto je televizny raster Slovenskeho UPC. Prekopat ponuku a to poriadne!

 

ked ma clovek poriadnu telku tak by mal pozerat len v HD kanaly a tie pribudaju slimacim tempom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

U Nova Sport není co závidět, a to ani v HD. A důvod vyřazení ze slovenského UPC je dostatečně znám (reakce na to, že si Nova nepřeje být v nabídce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Slovenske upc nema napriklad Nova Sport vobec, to znamena ze nam to nahradili ESPN America a to je vsetko, vy mate aj nova sport v HD co vam uprimne zavidim.

Ja ESPN America ako nahradu za Nova Sport vobec nepovazujem.Vazne uvazujem o odchode od UPC SK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

ESPN je podla mna nepozeratelna TV. Uz len kvalita obrazu na prd,a ponuka takisto. Pri vsetkej ucte rozne bassebaly,a nizsie sutaze v basketbale a podobne lakaju asi menšinu divakov. Pochybujem či vobec vysielaju live teraz NHL,play off

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...