Přejít na obsah

Discovery HD


Návštěvník lokomotiwa

Doporučené příspěvky

Návštěvník lokomotiwa

Jdou vám kanály Discovery (konkrétně kanály Discovery HD, Discovery World, Discovery Science a nově ID Discovery)? Využívám balíček Kombi Komfort. Pokud vím, tak tyto kanály byly součástí tohoto balíčku. Dnes jsem ale zjistil, že ty kanály mám blokované (do včerejška normálně šly).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník europoint

Tak to jsme na tom stejně. Právě jsem tam chtěl volat, co to má znamenat. Přidají maďarský AXN a seberou ostatní Discovery. HD PVR se mi sám přeladil a stejně nejdou, dvě TV s CAM také ne, večer ještě zkusím starý settopbox. V ceníku ostatní Discovery zůstaly jako součást balíčku, tak snad je to jen výpadek. Píše mi to, že nemám oprávnění. :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lokomotiwa

už mě to taky běží, asi s tím ještě něco zkoušejí...

co mě teď nejde a co mě ještě včera šlo, tak to jsou Viasaty (Explorer a History), nyní je mám kódovaný (ty ale v nabídce Kombi Komfort myslím nejsou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Ostravy hlasim, ze Viasaty taktez zakodovany. Kdyby tak radeji misto toho zakodovali ty stupidni kanaly jako HD+, HD+SD, Stil, Meteo a pod.

Nastesti mam v byte kabely jeste od jednoho poskytovatele, po kterem mi jde internet a je moznost i TV. Bude treba s tim cosi udelat.

UPC uz me zacina max. stvat. Dva kanaly zakoduji, a pridaji dva duplicitni (ale v HD). Na to jim z vysoka...

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

To je normální postup UPC.

Co jsis objednal to plať, nenabídnou ti přechod na pro tebe lepší nabídku.

Takže určitě jsou lidi, co stále platí (inkasem nebo přes SIPO) téměř stejnou částku za služby, které by dnes stály mnohem méně.

Standard nebyl nahrazený Komfortem. Kdo měl Standard, má i nadále Standard. Pokud chceš Komfort, musíš si ho objednat a to buď samostatně nebo jako balíček s Internetem Kombi Komfort (Plus).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...