Přejít na obsah

UPC zacala nabizet hybridní televizi HbbTv


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Dnes jsem dostal následující odpověď od zákaznického centra Samsung. Spousta informací, ale to nejdůležitější - jak to zapnout pro CZ region, to jaksi panáček zapomněl dodat :(

 

-----

Prostřednictvím funkce HbbTV lze získat přístup ke službám poskytovatelů zábavy, online poskytovatelů a výrobců CE. Tato služba je podporována pro Francii a Německo.

 

1. Funkce HbbTV je ve výchozím nastavení vypnuta. Chcete-li funkci HbbTV používat, přejděte do nabídky Systém > Datová služba a nastavte ji na možnost Zapnuto.

2. Funkce HbbTV není k dispozici, pokud je spuštěna funkce Timeshift, nebo pokud se přehrává nahraný videozáznam.

3. U aplikací funkce HbbTV může dojít k dočasným poruchám závisejícím na podmínkách vysílací stanice a poskytovatele aplikace.

4. Aplikace je k dispozici pro použití s funkcí HbbTV pouze tehdy, je-li televizní síť připojena k externí síti. U aplikací může dojít k poruchám v závislosti na stavu sítě.

-----

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

To, co uvádíte, to je opsaný text z elektronického průvodce.

Stejný dotaz jsem na zákaznické lince položil i já, celá odpověď od pracovníka zákaznické infolinky Samsung je v mém příspěvku na první straně cca uprostřed, ze dne 27.4. 2012. Z ní vyplývá, že pro modely televizorů určené a dovážené do České republiky a na Slovensko není HBB TV podporované. Bohužel nikde se nedá zjistit, zda lze na televizorech Samsung tuto službu zprovoznit novým firmware a pokud ano, tak kdy jej Samsung vydá. Poslední aktualizace FW pro řadu UExxD65xx je ze dne 2. 5. 2012, tuto službu ale neobsahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Můj první pokus o HbbTV selhal. Při bližším rozboru streamu jsem zjistil, že v DVB-T (kabel UPC) např. ČT1 obsahuje klíč Private Data (kde je i HbbTv), v DVB-C ČT1 tento klíč neobsahuje (UPC Expres ano). Závěr> UPC v DVB-C HbbTv ČT zatím nešíří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...