Přejít na obsah

Druhý program ČT HD bude ČT 4


Návštěvník blueflash

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Měl sem za to, že to v ČT po technické stránce nachystali do podoby, kdy lze distribuovat a čekalo se jenom na povolení a smlouvu s Towercomem. Ale to je jedno, skutečně se to snad všechno do startu stihne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kytarista

Rád se koukám na sport a tak mě nový kanál ČT sport HD opravdu potěšil. Bohužel jej ale, dle informací výše, UPC neplánuje zařadit do nabídky a tak bude pouze na satelitu.

Tím se alespoň vyřešilo moje dilema. Několik týdnů už totiž váhám, zda si kvůli HD kanálům pořídit satelit nebo objednat od UPC kabelovku, se službou Komfort.

Vzhledem k tomu, že nehodlám strávit EURO 2012 a olympiádu před rozmazanou plazmou, tak už je nyní volba jednoznačná. A hned jdu googlit nějaký HD satelitní přijímač, nejlépe s nahráváním na HDD.

I když to do tohoto tématu nepatří, kdyby měl někdo tip, na nějaký solidní, za rozumnou cenu, budu moc vděčný. :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

Kéž by měl TOMUS pravdu.Taky se mi nechce věřit,že by do toho UPC hned nešlo.

V případě ČT 4 HD by se asi opravdu neměli na co vymlouvat jako u ostatních "zahraničních" HD programů.

Tak se snad můžeme těšit,ale kdo ví.... :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Ano, to ČT oznámila, nicméně okamžitě po té následovala velká vlna nevole, včetně informací o tom, kde bude možné volně sledovat Euro v HD, takže bych se nedivil, kdyby nakonec spořivá ČT přehodnotila, protože ve výsledku by je to mohlo stát mnohem víc na ušlých divácích a tím ziscích, než kolik by zaplatili za práva na HD a následné HD vysílání.

Každopádně jsem rád, že MS v hokeji v HD (snad) bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kytarista
Kdo tady rekl ze CT4 HD nebude v sitich UPC ?

S vysokou pravdepodobnosti bude, ale chce to nejakou technickou pripravu, to je vse,

ja pocitam ze okolo toho 3.5. to bude, pochybuju ze by si v UPC nechali ujit MS v hokeji bez HD.

Četl jsem to tady a nemám důvod tomu nevěřit:

Tady je odpověď UPC zda zařadí od 3.5 do nabídky ČT4 HD.

"Bohužel v současné době ani v nejbližším časovém horizontu neplánujeme spuštění ČT4 v HD kvalitě."

Buď ta operátorka ví prd, nebo je to v prd...

Ale pokud je pravda, že ČT nenakoupí vysílací práva na přenosy Eura v HD, tak je to stejně jedno. I když to je tedy šetření na pravém místě. Není náhodou ten Dvořák tak trochu trojský kůň, nasazený NovoPrimou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tedy operátorka UPC měla pravdu, že ČT 4 HD nezařadí (v brzké době) čemuž bych se při přístupu UPC co se týká zařazování nových programů nedivil ( naposledy něco přidali 30.8.2011 !!!!!) tak s touhle firmou nadobro končím, protože je to to nejhorší co jsem zažil a na hokej v HD kvalitě můžeme zapomenout... zkrátka uvidíme, ale chtěl bych být optimista , ale to co jsem doposud po x letech u UPC zažil jsem spíš pesimista....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Jen upřesním, že to byl e-mailový dotaz, takže ten kdo odpovídal měl čas zjistit, jak to je ve skutečnosti. Zda tak učinil zůstává otázkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...