Přejít na obsah

Druhý program ČT HD bude ČT 4


Návštěvník blueflash

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Na serveru Digizone je úvodník o programu ČT4 HD i zajímavý článek o představách ČTÚ o rozvoji DVB-T2... Z článků je mj. zřejmé, že v kabelu UPC DVB-T (ani z éteru) ČT4 HD nebude.

 

V kabelové síti ráno zatím žádné změny, z hlediska volné kapacity se jako vhodný jeví mux 15 (rezerva)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dnes po 10. hodině: Mux 12 (274/730 MHz), Barrandov Tv HD (zatím?) přejmenován na ČT4 HD ??? (Název) Barr HD zatím není, počet muxů stejný. Zjevně se právě dělají přesuny..., stav je doufám přechodný

 

Tak v 11,30 na pozici ČT4 HD už skutečně jede ČT4 HD s BR 14,8 Mb/s

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sirwimpyix

Ja tez potvrzuji - dnes v poledne jede CT4 HD, Barrandov HD taky a pribyla Rezerva 1 HD a Rezerva 2 HD a na 115. pozici jeste jedna rezerva. AXN HD mam ted 2x (jednou jela od 1.5. na 70. pozici -puvodni rezerva)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jam

Nevím, jak v Plzni. V Praze ČT4HD nahradila v multiplexu Barrandov HD. Ten se přesunul do jiného Muxu. U mě stačilo vypnout natvrdo Kaon vypínačem vzadu a po zapnutí proběhla automatická aktualizace kanálů. Kromě BarrandovHD se objevily i ty 2 nové rezervy HD a AXN HD bez závorky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, co je vypínač Kaon - já mám Samsung a v něm kartu CA modul. Ono se to určitě dá naladit ručně, ale zatím neznám novou frekvenci apod. Uvidíme zítra - jdu spát a přeji všem dobrou noc. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...