Přejít na obsah

Spotřeba modemů Cisco


Návštěvník xvip

Doporučené příspěvky

těch 10,5 W je "naprázdno" = nebyl zapojen žádný UTP kabel, jen ta WiFi

po zapojení jednoho UTP se spotřeba zvedla na 11,3W, dál jsem to nezkoušel, ale asi to bude jak píšeš, zhruba těch 0,8W na kabel

měřeno VOLTCRAFT PLUS Energy Logger 3500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xvip
těch 10,5 W je "naprázdno" = nebyl zapojen žádný UTP kabel, jen ta WiFi

po zapojení jednoho UTP se spotřeba zvedla na 11,3W, dál jsem to nezkoušel, ale asi to bude jak píšeš, zhruba těch 0,8W na kabel

měřeno VOLTCRAFT PLUS Energy Logger 3500

 

Změřil jsi přesně to, co jsem potřeboval. Rozdíl spotřeby proti kombinaci EPC3208 + router je tedy minimální. Díky moc, pronajmu si EPC3925.

 

P.S.

Zdá se, že výrobcem uváděných 17W bude maximální spotřeba (při intenzivní komunikaci všech 4 GE portů a WiFi )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník xxxpp
V 11. 4. 2012 v 10:20 AM, Badis napsal:

xvip - Ale byla to doba než někdo řekl nějaká reálná čísla,co ? :roll: I mě by to docela zajímalo. Protože ty čtyři diody pěkně svítí (hlavně v noci) ale hlavně modem dost hřeje! Takže nějaká spotřeba tam je. A možná by se člověk divil. :shock:

Tak Asi byste se divili, rušil jsem provozovnu a vše jsem vypnul,vyfotil stavy na elektroměru a po šesti dnech spotřeba 6kw. Zapnutý v zásuvce byl modem cisco, dále modem od upc a vypnuté rádio v pohotovostním režimu....Docela mě ta spotřeba vyrazila dech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, xxxpp napsal:

Tak Asi byste se divili, rušil jsem provozovnu a vše jsem vypnul,vyfotil stavy na elektroměru a po šesti dnech spotřeba 6kw. Zapnutý v zásuvce byl modem cisco, dále modem od upc a vypnuté rádio v pohotovostním režimu....Docela mě ta spotřeba vyrazila dech.

To není tak moc. 6kWh za 6 dní je 1KWh za den, tj. 42 Wh. Tak jestli modemy mají 20W a pohotovostní stav 2W, tak to sedí, ne?

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...