Přejít na obsah

HBO GO


Pepe

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Retiree

Je něco nového? Na webu HBO Go je sice jako jeden z operátorů UPC uvedeno, ale v přístupu na konkrétní nabídku filmu UPC v seznamu není. Mám pocit, že mlží obě strany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

všechny změny v programové nabídce se včas dozvíte. Sledujte novinky na spuštění nového portfolia je plánováno na 2. 9. 2013. Všechny plánované změny v programové nabídce se včas dozvíte. Je nám velice líto, ale spuštění služby HBO OD a HBO GO v nejbližší době neplánujeme. Namísto modemu Cisco EP3925 bude nabízen nový typ modemu TECHNICOLOR TC7200 ED 3.0 WiFi.

Alena, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Kodl

Digizone.cz: Videotéku HBO GO čeká průnik k velkým hráčům, nabídnou ji Skylink a Telefónica

... Co se týká společnosti UPC Česká republika, tady šéf česko-slovenského HBO nechtěl být konkrétní. K jednáním se v tuto chvíli není možné vyjadřovat. Je pravděpodobné, že UPC bude poskytovat službu HBO GO v našem regionu až s příchodem služby Horizon. Ta umožňuje sledování placené nabídky nejen na klasickém televizoru, ale také na tabletech, chytrých mobilech a podobně. Kdy a zdali vůbec služba dorazí do České republiky a na Slovensko, je prozatím velkou neznámou. HBO má rozjeto paralelně více projektů. Už několik měsíců se připravuje také na spuštění HD verzí svých zbývajících kanálů. O tomto kroku informoval server DigiZone.cz koncem letošního dubna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Taky mi to je divné.

V Evropě dochází k rozmachu HbbTV, kromě jiného právě pro možnost nabídnout služby videa na vyžádání - viz např. Digizone-HbbTV.

UPC provozuje u svého programu UPC Express službu HbbTV. Dokonce jsem si myslel, že HbbTV zavádí právě kvůli možnosti poskytnout klientům HBO OD a další VOD služby.

Na archivu iVysílání České televize je vidět, že to jde! V HbbTV funguje výborně!

Proč tedy UPC čeká na projekt Horizon?

Navíc Horizon, co jsem si tak četl na webu, zatím tam kde byl nasazen (Holandsko, Švýcarsko) vzbudil spíše velkou kritiku než ovace.

Chápu, že bude trvat ještě pár let, než ve většině domácností bude přijímací zařízení s podporou HbbTV, ale Horizon se do těch domácností taky nedostane v "horizonu" týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...