Přejít na obsah

Novinky a zmeny v slovenskom UPC Digital


Návštěvník MarioAL

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi
tam kde ja byvam mam 5 providerov na vyber , si vsetci skacu do vlasov a mozem jednoznacne napisat ze UPC z tych vsetkych konkurencnych poskytovatelov vychadza najhorsie. Za vela penazi malo muziky.

 

Ty jednoznacne a neustale zavádzaš ako ti pokutni,podomovi predajcovia od telekomu.Vlastne cela ta firma je cudna.UPC SK je jednicka na trhu.

 

http://www.upc.sk/o-upc/tlacove-spravy/ ... 95266.html

 

http://www.facebook.com/upc.slovakia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Kazdy si vytvori svoju mienku o diletantoch v telekome a ta mienka nebude urcite pozitivna ak tvrdia nieco o neobmedzenom internete,ale skutocnost je v realy uplne ina.Telekom ako taky upada aj pre taketo zavadzanie a klamanie zakaznika.Uz prestali tazit z toho,ze mali a nie je to tak davno,monopol na poskytovane sluzby a dokonca telekom napadol na sude rozhodnutie o ukonceni monopolu,co samozrejme nepreslo tym starym bolsevickym nomenklaturam.Tazko sa z toho spamatavaju a bude to este horsie,zakaznici odchadzaju pokial maju moznost prejst ku kvalitnejsiemu providerovi a tym UPC jednoznacne aj je.

 

http://www.zive.sk/t-com-datove-fup-aj- ... fault.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Takým kvalitným, že majú jeden z najhorších set-top boxov.

Magio ponúka oveľa kvalitnejšie služby. Ponúka snaď UPC služby ako TV archív, VoD, či snaď ponúka základný set-top box s HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Set top box vobec neriesim,pouzivam CA modul a TV archív, VoD,mam absolutne na haku.Ked toto povazujes za znamku kvality,potom mi ta je uprimne luto a si pre mna povrchny clovek.A neber to ako urazku,kazdy sme nejaky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Ako to nemám brať ako urážku? Skôr si myslím, že človek nie je inteligentný, keď sa chce prispôsobovať TV programu.

CA modul mám aj ja, ale ja chcem DVR a to, čo má UPC v ponuke je skutočne hrozný. Naproti tomu Magio boxy sú perfektne vyladené, so softwarom, ktorý sa veľmi dobre používa.

VoD je budúcnosť televízie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

MarioAL

 

Popros rodicov aby zmenili providera a dajte si telekom-unistov,nakolko si este zavisly a musis sa podriadit.Hold,to je jedna z nevyhod,ktore prinasa neplnoletost,ale aj ty raz dospejes vekom aj intelektualne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Zato ty asi intelektuálne degeneruješ… Ja nemám potrebu ťa urážať, ale ty zrejme máš nejaké komplexy, ktoré si potrebuješ nejako vynahradiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DVR (Kaon) od UPC nie je zrovna spickovy vyrobok.. ale svoju funkcnost plni (u nas doma sa velmi vyuziva, a to mam dalsie CA moduly v televizore a FireDTV karte).. Magio ma tiez svoje muchy, no je najviac vyladene zo vsetkych IPTV providerov!

 

Na VoD sa mozem vykaslat v nasich podmienkach, mizerna a draha ponuka s dabingom.. ked to bude na urovni Hulu alebo Netflix, potom ma to bude (mozno) zaujimat!

 

Na DVB-C technologii mi vyhovuje to, ze sa este stale da nahrat obsah do vlastneho PC (a dalej spracovat) podobne ako zo satelitu.. to IPTV nikdy neponukne!

 

Magio ma vyznam na optike (ktorej pokrytie je minimalne, podobne ako Orange - nie kazdy byva na sidlisku!), cez metaliku je to des (ale to je dane technologiou), aby som mal vyhradene az 2 Mbit pri Magiu na internet??

 

A akosi sa to rozsirenie pokrytia optikou nekona - Telekom ani Orange, ktovie preco.. nam slubovala slubotechna z Orange uz pred 5 rokmi optiku (BA, stare mesto) :-)

 

P.S. Co ti brani si kupit DVR box s CI rozhranim a vlozit tam CA modul? DVB-C box s USB portom (kde pripojis externy HDD) nie je drahy..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...