Přejít na obsah

Přihlášení do fóra


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

V posledních 24 hodinách jsem byl minimálně 3x z fóra odhlášen. Žádný restart, pouze hibernace. Na tomto fóru jsem to v minulosti nezaznamenal, občas se to stává na TV Freak. Máte někdo další podobný poznatek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dík za reakce. Teď jsem přešel k pc od tv. Pc se probral z hibernace pro plánované nahrávání, přepnu na UPC Zone, opět jsem odhlášený. Že by pouze můj problém? Až skončí nahrávání, odzkouším souvislost s hibernací, ale nikdy dřív se to nestávalo. Na TV Freak jsem kupodivu stále přihlášený, i na další servery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Dík, zkusím a dám vědět.

 

Dobré jitro, tak ráno po probuzení (mém i pc) jsem opět nepřihlášen. Restartem pc ani uspáním se mi nezdařilo situaci opakovat, zůstal jsem přihlášený. Zkusím tedy vymazat sušenky, tím nic nezkazím...

 

Pondělí

Takže problém zmizel ještě před vymazáním cookies, nějakou souvislost jsem nepozoroval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Retiree

Oprašuju toto téma. Běžně se z UPC Fóra neodhlašuju, i po hibernaci nebo restartu systému jsem stále přihlášený. Včera večer po otevření stránky UPC Fórum jsem byl stále přihlášený, ale po poklepu na téma s novým příspěvkem jsem byl během přepínání stránky odhlášen... Od tohoto okamžiku se musím při téměř každé návštěvě fóra znovu přihlašovat

 

Edit> Tak dnes se problém zatím nevyskytl, ani se jej nepodařilo simulovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkci trvaleho prihlaseni maji na starost cookies, pokud jsou u uzivatele nejak spatne nastavene, tak to muze blbnout,

proto pri problemech doporucuje je promazat kliknutim na odkaz "Smazat všechny cookies z fóra" zde dole na strance.

Jeste jsem pro jistotu promazal sessions ve foru, coz by take mohlo prihlaseno ovlivnovat, jinak nevim.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...