Přejít na obsah

Ověřování při každém zapnutí TV


Návštěvník Marko

Doporučené příspěvky

Návštěvník Marko

Mám velký dotaz na majitele televizorů s CA modulem od firmy Lica. V prosinci jsem zakoupil modul do druhé TV v domácntosti a problém je následující. Po každém zapnutí TV se přes celou obrazovku objeví hláška "Ověření úspěšné", kterou je třeba odkliknout. Jelikož na starším modulu nic takového otravného nenaskakuje, kontaktoval jsem spol. Lica a sdělili mi, že u nových modulů (CI+) je to normální a nelze s tím nic dělat. A proto se prám. Dělá to i Vám ostatním, kteří máte CA moodul zakoupený od prosince 2011 dál? Přikládám ještě snímek s obrazovkou.

5954af9dee27b_Snmek.JPG.f772ae82829fef33011d3f9e2f2b2b9c.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

Ahoj modul mam zakoupeny v lednu a mam presne to stejna TV panasonic. Dalsi modul je asi rok stary a tam to nedela podivej se na verzi hardware v modulu ja mam oba jine takze s tim asi nic neudelame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. spol. Lica a sdělili mi, že u nových modulů (CI+) je to normální a nelze s tím nic dělat. ...

 

Tak to je nepříjemné sdělení pro nové majitele.

 

Předpokládám, že pokud bude UPC v budoucnu napřímo prodávat ( pronajímat ) karty CI+, tak jim zákazníci toto omlátí o hlavu. A budou chtít jen karty CI.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to u LG 42PT353 dela taktez, napise to ze overeni ok. Ale protoze to dela kdyz zapinam TV, kteoru zapinam kdyz se chci koukat, tak mam v ruce ovladac a ihned to exitem vypnu...tak nejak me nenapadlo ze by to byl takovy problem...

 

aha ted koukam ze se bavite o zakoupenych CI, ja ma pronajatej od UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem koupil první modul před 14 dny od Lica a tohle mi naštěstí na LCD Samsung nedělá. Zato po každém zapnutí televice po jejím naběhnutí naskočí hláška, že signál je zakódovaný a zmizí tak za 5 - 15 vteřin, pak program (vysílání) naskočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jamie.thomas

Já mohu také potvrdit, že na mé LCD TV Samsung LE40B650T2WXXH nic takového nenaskakuje a to mám o LICA.cz zakoupený CA modul od 3.2.2012, která mi včera dorazil, avšak to je bohužel jediná chyba, která se mi neprojevuje. Zatím je mi CA modul na nic, jelikož žádné placené kanály mi nejdou a ani nemám v nastavení TV přístupné pole, kde by se dle návodu na TV měli dát informace o CA ověřit, ale to do tohoto postu nepatří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Neznám tento tv, narozdíl od novějších modelů, které mají externí CI slot, má tento tv šachtu s CI slotem. Jednou z možností nefunkčnosti CA modulu je jeho chybné zasunutí do CI slotu, nebo opačně zasunutá smart karta. Ovšem i bez smart karty musí televizor správně zasunutý CAM detekovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jamie.thomas

CA modul tam ani jinak zasunout nešel, takže s tim sem si jist a kartu jsem samozřejmě zkoušel zasunout všemožně, ale bez úspěchu, takže nevim, kde bude problém a mám o zábavu na pár týdnů postaráno, než to nějak s UPC a kdoví kym ještě vyřešim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...