Přejít na obsah

DVD rekordér s tunerem


mirij

Doporučené příspěvky

Dobrý den, potřebuji hodně vypalovat nahrané pořady na DVD disky a chci to dělat v co nejlepší kvalitě. Nyní používám variantu zapojení kdy mám set top box CV 5000 propojený SCART kabelem s DVD rekordérem. Může mi někdo doporučit nějaký DVD rekordér (samozřejmě s HDD), který má digitální tuner, do kterého zasunu stejnou dekódovací kartu jakou mám nyní vsunutu do stb a tím se zbavím předřazeného stb a budu moci nahrávat a vypalovat v lepší kvalitě?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Co nejlepší kvalita a set-top-box Handan ve spojení s DVD rekordérem se navzájem zcela vylučují! Zřejmě vlastníš nějaký počítač, tak zapoměň na DVD rekordér a pořiď si nějakou televizní kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miko

viewtopic.php?f=10&t=2239 první příspěvek, TV karty do PC.

Váš základní předpoklad "nelze jinde" je naštěstí nepřesný. Karta je spárována s CA modulem a jestli ten je vestavěný do STB nebo je v provedení "pouzdra karty, rozměry +- PCMCIA" do CI slotu (a tedy použitelná "téměř" v čemkoliv novějším co tento slot má) UPC c vím neřeší.

Díky tomuto se lze snadno na TV vyhnout nutnosti STB (mám já a teď už vlastně 90% mého okolí). Teoreticky by to mělo fungovat i pro karty do PC, pokud mají CI slot právě pro vložení CA s kartou.

 

Pozn. CA a kartu Vám musí zajistit a spárovat UPC nebo Lica (jako u mě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Ano, vlastním počítač a dokonce krátce i USB televizní příjimač. Jenže pro mne by bylo ideální dostat se ke všem i zašifrovaným tv kanálům UPC.

Uveď typ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel da se rict ze na trhu neexistuje DVD recorder s kabelovym DVB-C tunerem, ktery by dokazal ukladat zaznam v digitalni forme,

co vim tak existuji dva DVDR s DVB-C tunerem - Panasonic DMR-EX93, u nas ale neni k sehnani zaznam uklada pouze analogove

a pak Samsung BD-C8900 a tam je to totez.

 

Jedinou moznosti tak bohuzel stale zustava nahravat na PVR STB a pak zaznam prehrat na DVDR, nebo do PC,

nebo jak uz zde bylo zmineno pouzit TV kartu s DVB-C tunerem, coz se aktualne resi zde:

viewtopic.php?f=1&t=3794

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...